Kategorie D35

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   110 m, 17 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52294 Tomanková Martina STE 7552 C 130 = 14:10:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 132 = 14:12:00 426333 Rydlová Jana VIC 7752 C 134 = 14:14:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 136 = 14:16:00 301616 Bejčková Jana DKL 7150 C 138 = 14:18:00 232025 Kubáňová Jana TBM 7275 C 140 = 14:20:00 53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 142 = 14:22:00 9176 Kroniková Jana SHK 7350 C 144 = 14:24:00 211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 146 = 14:26:00 416168 Valíková Petra AOP 7351 C 148 = 14:28:00 52283 Gajdová Kristina VSP 7752 C 150 = 14:30:00 5177 Pachnerová Dominika CHA 7750 C 152 = 14:32:00 53284 Čechová Marcela TBM 7659 C 154 = 14:34:00 53291 Hájková Michaela BBM 7750 C 156 = 14:36:00 52715 Richterová Nataša ADA 7451 C 158 = 14:38:00 889272 Švíglerová Pavla LPU 7658 C 160 = 14:40:00 53276 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 162 = 14:42:00 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 164 = 14:44:00

Kategorie D40

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   105 m, 16 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416825 Šmelíková Hana RBA 6951 C 131 = 14:11:00 51969 Kamenická Lenka OSN 6955 C 133 = 14:13:00 224882 Kaplanová Iva LPU 6859 C 135 = 14:15:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 137 = 14:17:00 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 139 = 14:19:00 980334 Čechová Zuzana SJI 6951 C 141 = 14:21:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 143 = 14:23:00 2011857 Švadlenová Ivana CHC 7151 C 145 = 14:25:00 52524 Vyhlídalová Ivana XXX 7200 C 147 = 14:27:00 neregistro 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 149 = 14:29:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 151 = 14:31:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 153 = 14:33:00 9656 Demlová Jitka LPU 6955 C 155 = 14:35:00 232198 Pavlů Veronika PGP 6950 C 157 = 14:37:00 416244 Zimmermannová Milena KRE 6851 C 159 = 14:39:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 161 = 14:41:00 1398972 Kilarská Marcela VSP 7151 C 163 = 14:43:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 165 = 14:45:00 109 Benešová Iva SJH 7051 C 167 = 14:47:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 169 = 14:49:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 171 = 14:51:00 4146 Novotná Petra PHK 6651 C 173 = 14:53:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 175 = 14:55:00 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 177 = 14:57:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 179 = 14:59:00 438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 181 = 15:01:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 183 = 15:03:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 185 = 15:05:00

Kategorie D45

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   100 m, 16 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 131 = 14:11:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 133 = 14:13:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 135 = 14:15:00 9125 Teplá Hana SHK 6561 C 137 = 14:17:00 8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 139 = 14:19:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 141 = 14:21:00 9681 Klapalová Jana VAM 6451 C 143 = 14:23:00 7711 Veselská Kateřina VLI 6551 C 145 = 14:25:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 147 = 14:27:00 52145 Wurzelová Dana OSN 6654 C 149 = 14:29:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 151 = 14:31:00 336735 Veljačíková Markéta SCP 6451 C 153 = 14:33:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 155 = 14:35:00 920695 Barcíková Renáta AOP 6753 C 157 = 14:37:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 159 = 14:39:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 161 = 14:41:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 163 = 14:43:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 165 = 14:45:00 307274 Šmelíková Jana TKE 6653 C 167 = 14:47:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 169 = 14:49:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 171 = 14:51:00 995888 Chroustová Petra VBM 6655 C 173 = 14:53:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 175 = 14:55:00 438611 Kosová Michaela SRK 6752 C 177 = 14:57:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 179 = 14:59:00 9310 Čermáková Renata LPU 6553 C 181 = 15:01:00 2045240 Kulhavá Jarmila SRK 6751 C 183 = 15:03:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 185 = 15:05:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 187 = 15:07:00

Kategorie D50

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    95 m, 15 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232174 Bochenková Jana EKP 6150 C 175 = 14:55:00 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 177 = 14:57:00 301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 179 = 14:59:00 438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 181 = 15:01:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 183 = 15:03:00 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 185 = 15:05:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 187 = 15:07:00 52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 189 = 15:09:00 301547 Bravená Alexandra VBM 6155 C 191 = 15:11:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 193 = 15:13:00 51862 Zelená Markéta PGP 5850 C 195 = 15:15:00 52237 Syslová Iva TTR 6151 C 197 = 15:17:00 9316 Knapová Iva LPU 6052 C 199 = 15:19:00 51295 Hubáčková Jana LCE 6250 C 201 = 15:21:00

Kategorie D55

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    60 m, 14 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51795 Mrázková Ivana DKP 5650 C 182 = 15:02:00 53003 Vávrová Beáta ASU 5651 C 184 = 15:04:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 186 = 15:06:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 188 = 15:08:00 889300 Stackeová Anna LCE 5551 C 190 = 15:10:00 52092 Henková Svatava RBK 5454 C 192 = 15:12:00 49892 Dudová Hana DKP 5752 C 194 = 15:14:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 196 = 15:16:00 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 198 = 15:18:00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 200 = 15:20:00 52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 202 = 15:22:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 204 = 15:24:00

Kategorie D60

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    70 m, 13 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8110 Neradová Alena LIT 5051 C 190 = 15:10:00 8998 Knoblochová Věra VRL 4851 C 192 = 15:12:00 2025351 Omová Jana TUR 5150 C 194 = 15:14:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 196 = 15:16:00 51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 198 = 15:18:00

Kategorie D65

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    50 m, 13 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
219220 Lohrová Jarmila SCP 4650 C 130 = 14:10:00 9247 Kubíková Květa LPU 4752 C 132 = 14:12:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 134 = 14:14:00 9576 Stará Pavla BOV 4251 C 136 = 14:16:00

Kategorie H35

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   145 m, 18 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52511 Jašek Petr STE 7601 C 158 = 14:38:00 2032170 Samek Petr PHK 7302 C 160 = 14:40:00 9324 Držka Štěpán LPU 7604 C 162 = 14:42:00 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 164 = 14:44:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 166 = 14:46:00 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 168 = 14:48:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 170 = 14:50:00 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 172 = 14:52:00 9526 Vítek Tomáš PHK 7702 C 174 = 14:54:00 51637 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 176 = 14:56:00 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 178 = 14:58:00 51648 Arnošt Kamil VSP 7301 C 180 = 15:00:00 9321 Jirásek Aleš LPU 7601 C 182 = 15:02:00 51566 Šístek Daniel SCP 7507 C 184 = 15:04:00 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 186 = 15:06:00 515170 Lučan Vladimír LPU 7710 R 188 = 15:08:00 416140 Khel Richard SCP 7500 C 190 = 15:10:00 52240 Dvořáček Jan TTR 7701 C 192 = 15:12:00 7861 Kovařík Martin TRI 7700 C 194 = 15:14:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 196 = 15:16:00 51773 Boudný Jan SCP 7417 C 198 = 15:18:00 995796 Vodrážka Ondřej VPM 7702 C 200 = 15:20:00 515175 Aleš David ASU 7517 C 202 = 15:22:00 426382 Pohořalý Jiří OTK 7500 C 204 = 15:24:00 neregistro 53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 206 = 15:26:00 751114 Veselý Martin ZBM 7502 C 208 = 15:28:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 210 = 15:30:00 52683 Škoda František LCE 7439 C 212 = 15:32:00 896967 Tomeš Petr SJC 7531 C 214 = 15:34:00 811213 Daněk Roman SBK 7541 C 216 = 15:36:00

Kategorie H40

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   150 m, 20 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 174 = 14:54:00 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 176 = 14:56:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 178 = 14:58:00 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 180 = 15:00:00 2045247 Holec Honza MOV 6701 C 182 = 15:02:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 184 = 15:04:00 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 186 = 15:06:00 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 188 = 15:08:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 190 = 15:10:00 9230 Fencl Petr LPU 6901 C 192 = 15:12:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 194 = 15:14:00 504408 Pachnik Dariusz STB 6901 C 196 = 15:16:00 515448 Illner Jakub DKP 6601 C 198 = 15:18:00 436969 Šuráň René LCE 7034 C 200 = 15:20:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 202 = 15:22:00 681888 Venhoda Milan SJI 7104 C 204 = 15:24:00 9579 Zrník Tomáš OSN 7118 C 206 = 15:26:00 2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 208 = 15:28:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 210 = 15:30:00 980374 Valík Luděk AOP 7101 C 212 = 15:32:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 214 = 15:34:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 216 = 15:36:00

Kategorie H45

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   150 m, 17 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 131 = 14:11:00 9270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 133 = 14:13:00 920687 Kolář Rudolf ASU 6301 C 135 = 14:15:00 8218 Stárek Filip TUR 6602 C 137 = 14:17:00 889290 Vavrys Petr LCE 6413 C 139 = 14:19:00 307290 Papuga František TKE 6302 C 141 = 14:21:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 143 = 14:23:00 53455 Petráček Aleš SJI 6301 C 145 = 14:25:00 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 147 = 14:27:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 149 = 14:29:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 151 = 14:31:00 889303 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 153 = 14:33:00 887166 Hadač Miroslav AOP 6501 C 155 = 14:35:00 980379 Višňa Petr DKP 6602 C 157 = 14:37:00 920675 Brlica Pavel TBM 6517 C 159 = 14:39:00 8490 Doškář Boris BOR 6400 C 161 = 14:41:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 163 = 14:43:00 9424 Novotný Milan PHK 6502 C 165 = 14:45:00 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 167 = 14:47:00 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 169 = 14:49:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 171 = 14:51:00 49818 Betlach Miroslav DKP 6300 C 173 = 14:53:00 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 175 = 14:55:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 177 = 14:57:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 179 = 14:59:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 181 = 15:01:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 183 = 15:03:00 51418 Zimmermann Pavel KRE 6401 C 185 = 15:05:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 187 = 15:07:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 189 = 15:09:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 191 = 15:11:00 2027203 Souček Jan SSU 6504 C 193 = 15:13:00 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 195 = 15:15:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 197 = 15:17:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 199 = 15:19:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 201 = 15:21:00 224914 Kamenický Jan PHK 6601 C 203 = 15:23:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 205 = 15:25:00 9967 Zikmund Zdeněk NPA 6705 C 207 = 15:27:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 209 = 15:29:00 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 211 = 15:31:00 8512 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 213 = 15:33:00 920690 Barcík Peter AOP 6601 C 215 = 15:35:00 9123 Teplý Jiří SHK 6401 C 217 = 15:37:00

Kategorie H50

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   140 m, 17 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 130 = 14:10:00 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 132 = 14:12:00 52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C 134 = 14:14:00 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 136 = 14:16:00 682080 Kovář Karel LTP 6102 C 138 = 14:18:00 51673 Hrabánek David PGP 6003 C 140 = 14:20:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 142 = 14:22:00 52115 Hošek Ladislav SCP 6001 C 144 = 14:24:00 6607 Bořil Petr OSN 6207 C 146 = 14:26:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 148 = 14:28:00 51153 Šilhavý Miroslav LPM 5800 C 150 = 14:30:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 152 = 14:32:00 889285 Peths Pavel ABR 5801 C 154 = 14:34:00 51515 Kršák Karel VIC 5902 C 156 = 14:36:00 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 158 = 14:38:00 50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 160 = 14:40:00 4644 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 162 = 14:42:00 336720 Veljačik Pavel SCP 6200 C 164 = 14:44:00 7880 Milota Josef MLA 5801 C 166 = 14:46:00 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 168 = 14:48:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 170 = 14:50:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 172 = 14:52:00 52531 Albert František OOL 5804 C 174 = 14:54:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 176 = 14:56:00 886277 Šváb Jan VSP 5801 C 178 = 14:58:00 253121 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 180 = 15:00:00 330683 Dvorský Ilja SKM 6103 C 182 = 15:02:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 184 = 15:04:00 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 186 = 15:06:00 52282 Němeček Jan VSP 6201 C 188 = 15:08:00 8220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 190 = 15:10:00 49871 Svobodný Petr DKP 5800 C 192 = 15:12:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 194 = 15:14:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 196 = 15:16:00 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 198 = 15:18:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 200 = 15:20:00

Kategorie H55

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   105 m, 18 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 149 = 14:29:00 2026161 Pilař Karel MAS 5501 C 151 = 14:31:00 51816 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 153 = 14:33:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 155 = 14:35:00 53268 Cigoš Petr TBM 5602 C 157 = 14:37:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 159 = 14:39:00 9201 Klimpl Petr LPU 5401 C 161 = 14:41:00 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 163 = 14:43:00 8643 Dlouhý Jiří DKP 5700 C 165 = 14:45:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 167 = 14:47:00 9063 Junek Petr STH 5501 C 169 = 14:49:00 2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 171 = 14:51:00 9234 Juračka Vojtěch LPU 5404 C 173 = 14:53:00 51581 Bochenek Milan EKP 5601 C 175 = 14:55:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 177 = 14:57:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 179 = 14:59:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 181 = 15:01:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 183 = 15:03:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 185 = 15:05:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 187 = 15:07:00 8302 Škoda Přemek VLI 5301 C 189 = 15:09:00 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 191 = 15:11:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 193 = 15:13:00 301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 195 = 15:15:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 197 = 15:17:00 9301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 199 = 15:19:00 301272 Gawel Jiří BBM 5700 C 201 = 15:21:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 203 = 15:23:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 205 = 15:25:00 53804 Štěpáník Otakar OTK 5707 C 207 = 15:27:00 52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 209 = 15:29:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 211 = 15:31:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 213 = 15:33:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 215 = 15:35:00

Kategorie H60

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    95 m, 15 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8221 Provazník Jiří TUR 5102 C 172 = 14:52:00 9260 Farář Václav LPU 5201 C 174 = 14:54:00 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 176 = 14:56:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 178 = 14:58:00 411760 Hamáček Bohuslav LBE 5000 C 180 = 15:00:00 9257 Třasák Milan LPU 5206 C 182 = 15:02:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 184 = 15:04:00 8999 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 186 = 15:06:00 52623 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 188 = 15:08:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 190 = 15:10:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 192 = 15:12:00 9261 Farář Jaroslav VRL 5002 C 194 = 15:14:00 51741 Uher Petr VSP 5001 C 196 = 15:16:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 198 = 15:18:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 200 = 15:20:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 202 = 15:22:00 336118 Hickethier Manfred GE1 5200 C 204 = 15:24:00 8861 Peterka František TJP 4900 C 206 = 15:26:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 208 = 15:28:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 210 = 15:30:00 9328 Knap Jan LPU 5101 C 212 = 15:32:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 214 = 15:34:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 216 = 15:36:00

Kategorie H65

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    65 m, 15 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 130 = 14:10:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 132 = 14:12:00 443066 Rakovec Miloš SCP 4500 C 134 = 14:14:00 53805 Pohořalý Jiří OTK 3807 C 136 = 14:16:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 138 = 14:18:00 51562 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 140 = 14:20:00 8323 Pospíšil Jiří TUV 4701 C 142 = 14:22:00 7882 Fišák Jan MLA 4401 C 144 = 14:24:00 49847 Pospíšil Jiří PZR 4321 C 146 = 14:26:00 7890 Jirásek Jaroslav SCH 4701 C 148 = 14:28:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 150 = 14:30:00 8805 Nosál Stanislav LBE 4600 C 152 = 14:32:00 53861 Bradáč Jaroslav LCE 4412 C 154 = 14:34:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 156 = 14:36:00 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 158 = 14:38:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 160 = 14:40:00

Kategorie H70

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    70 m, 14 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 142 = 14:22:00 51763 Ďurčat Jozef DKP 3800 C 144 = 14:24:00 9102 Mikulecký Jan PHK 3801 C 146 = 14:26:00 4131 Beránek Miroslav BOR 3900 C 148 = 14:28:00 51700 Attl Vladimír PGP 3800 C 150 = 14:30:00 888630 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 152 = 14:32:00 51215 Novotný František PUL 4200 C 154 = 14:34:00 51611 Sklenář Jan MLA 4201 C 156 = 14:36:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 158 = 14:38:00 53230 Dufek Jan TBM 4231 C 160 = 14:40:00 301345 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 162 = 14:42:00

Kategorie H75

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    50 m, 13 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 168 = 14:48:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 170 = 14:50:00 53886 Novotný Jindra EZL 3704 C 172 = 14:52:00 8978 Zemánek Bohumil VRL 3601 C 174 = 14:54:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 176 = 14:56:00

Kategorie T2

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    65 m, 11 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 130 = 14:10:00 896971 VÉBROVÁ Šárka HAV C 132 = 14:12:00 neregistro 2032126 Fürstová Katka LLI 6950 C 134 = 14:14:00 8277 Baldrian Tomáš VSP 0405 C 136 = 14:16:00 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 138 = 14:18:00 888639 Baldrianová Eva VSP 0751 C 140 = 14:20:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 142 = 14:22:00 361961 Havelka Ondřej TAP 0108 C 144 = 14:24:00 8838 Zatloukal Patrik PTE C 146 = 14:26:00 neregistro 410105 Valík Tomáš AOP 0001 B 148 = 14:28:00 9877 Kožina Štěpán PGP 0300 C 150 = 14:30:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C 152 = 14:32:00 331485 Tomeček Ladislav HLV 7137 C 154 = 14:34:00 51636 Janovský Tomáš PGP 0101 B 156 = 14:36:00 897364 Peterová Jana DOB 0051 B 158 = 14:38:00 ? Martincová Taťána XX2 C 160 = 14:40:00 neregistro 331687 Tomeček Tomáš HLV 9836 C 162 = 14:42:00 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 164 = 14:44:00 232189 Dědková Teodora TAP 0051 B 166 = 14:46:00 352315 Richter Rudolf ADA 5113 C 168 = 14:48:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 170 = 14:50:00 845424 Nováková Jana ZBM 8454 C 172 = 14:52:00 ? Martinec Stanislav XX2 C 174 = 14:54:00 neregistro 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 176 = 14:56:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 C 178 = 14:58:00 ......................... VAK C 180 = 15:00:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 C 182 = 15:02:00 438638 Voltrová Alena ROZ 9951 B 184 = 15:04:00 433088 Müllerová Erika OTK 0050 C 186 = 15:06:00 ......................... VAK C 188 = 15:08:00 53325 Otrusina Martin EZL C 190 = 15:10:00 neregistro 433087 Müller Tomáš OTK 9901 C 192 = 15:12:00 51582 Voborská Jana PGP 8454 C 194 = 15:14:00 410731 Vlach Timik SBR 0501 C 196 = 15:16:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 198 = 15:18:00 619094 Kavan Luboš SKM 6301 C 200 = 15:20:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 202 = 15:22:00 ......................... VAK C 204 = 15:24:00 ......................... VAK C 206 = 15:26:00 ......................... VAK C 208 = 15:28:00 ......................... VAK C 210 = 15:30:00 ......................... VAK C 212 = 15:32:00 ......................... VAK C 214 = 15:34:00 ......................... VAK C 216 = 15:36:00

Kategorie T4

09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   135 m, 19 kontrol           tištěno 04.06.2012   21:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032130 Macková Petra LCE 8560 C 130 = 14:10:00 9811 Šklíba Jan SRK 7501 C 131 = 14:11:00 ......................... VAK C 132 = 14:12:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 B 133 = 14:13:00 ......................... VAK C 134 = 14:14:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 135 = 14:15:00 ......................... VAK C 136 = 14:16:00 51595 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 137 = 14:17:00 416065 Benrothová Irena XX2 C 138 = 14:18:00 neregistro 7202 Staňková Lucie DOB 8756 C 139 = 14:19:00 51500 Slovák Miroslav SHK 7704 C 140 = 14:20:00 301369 Wagner Libor DKP 8511 C 141 = 14:21:00 ......................... VAK C 142 = 14:22:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 143 = 14:23:00 232914 Kovářová Alena LTP 6151 C 144 = 14:24:00 ? . ALT C 145 = 14:25:00 neregistro 509050 Stachoň Zdeněk SKM 8014 C 146 = 14:26:00 ? .. ALT C 147 = 14:27:00 neregistro ? Thiemel Jiří ASU 8948 C 148 = 14:28:00 ? ... ALT C 149 = 14:29:00 neregistro 433089 Bantová Martina OTK C 150 = 14:30:00 neregistro ? .... ALT C 151 = 14:31:00 neregistro 416278 Ducháčková Kateřina STH 9356 C 152 = 14:32:00 ? ..... ALT C 153 = 14:33:00 neregistro 609060 Stachoňová Barbara ZBM 8451 C 154 = 14:34:00 ? ...... ALT C 155 = 14:35:00 neregistro 330612 Dressler Jan SBK 7911 C 156 = 14:36:00 ? ....... ALT C 157 = 14:37:00 neregistro 416025 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 158 = 14:38:00 ? ........ ALT C 159 = 14:39:00 neregistro 52338 Otrusina Milan EZL 6205 C 160 = 14:40:00 515051 Benroth Miroslav XX2 C 161 = 14:41:00 neregistro 232323 Pietraszek Martin OOP 8100 C 162 = 14:42:00 410734 Hoidekrová Lucie LLI 9552 B 163 = 14:43:00 ? ......... ALT C 164 = 14:44:00 neregistro 5599 Gomzyk Andriy TUR 8001 C 165 = 14:45:00 ? .......... ALT C 166 = 14:46:00 neregistro 1155115 Malý Aleš JIL 8702 C 167 = 14:47:00 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C 168 = 14:48:00 ......................... VAK C 169 = 14:49:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 170 = 14:50:00 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 171 = 14:51:00 ......................... VAK C 172 = 14:52:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 173 = 14:53:00 766112 Červák Jan LCE 8001 C 174 = 14:54:00 2008513 Jablonovská Lenka ZBM 9063 C 175 = 14:55:00 52684 Savelieva Natalia LCE 7853 C 176 = 14:56:00 ......................... VAK C 177 = 14:57:00 887618 Brož Marek TUR 8402 C 178 = 14:58:00 9503 Šklíbová Jana SRK 7651 C 179 = 14:59:00 438047 Odehnalová Klára ABM 9956 B 180 = 15:00:00 49398 Hrušková Lenka YBM 6251 C 181 = 15:01:00 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 182 = 15:02:00 520540 Brabec Jaroslav ZBM 8242 C 183 = 15:03:00 ......................... VAK C 184 = 15:04:00 1234321 Jiráčková Jana ZBM 8661 C 185 = 15:05:00 416210 Zrníková Adéla OSN 0099 C 186 = 15:06:00 53323 Zentrich David OTK 7101 C 187 = 15:07:00 301273 Jirků Roman SJI 8309 C 188 = 15:08:00 52578 Krtička Luděk SSU 7847 C 189 = 15:09:00 331503 Buk Petr ROU 0001 B 190 = 15:10:00 253127 Tomanová Elena YBM 6666 C 191 = 15:11:00 416316 Jarošová Klára DCE 7950 C 192 = 15:12:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 193 = 15:13:00 ......................... VAK C 194 = 15:14:00 2021855 Černík Milan KVS 6501 C 195 = 15:15:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 196 = 15:16:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 197 = 15:17:00 207852 Jána Michal DKP 8400 C 198 = 15:18:00 53832 Bláhová Kateřina HLV 8451 C 199 = 15:19:00 ......................... VAK C 200 = 15:20:00 433082 Müller Libor OTK 7201 C 201 = 15:21:00 ......................... VAK C 202 = 15:22:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 203 = 15:23:00 ......................... VAK C 204 = 15:24:00 2032168 Silný Ondřej PHK 7906 C 205 = 15:25:00 ......................... VAK C 206 = 15:26:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 207 = 15:27:00 981842 Tomešová Daniela SJC 8451 C 208 = 15:28:00 331208 Buková Jana ROU 7150 C 209 = 15:29:00 ......................... VAK C 210 = 15:30:00 ......................... VAK C 211 = 15:31:00 ......................... VAK C 212 = 15:32:00 ......................... VAK C 213 = 15:33:00 ......................... VAK C 214 = 15:34:00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 215 = 15:35:00 ......................... VAK C 216 = 15:36:00 ......................... VAK C 217 = 15:37:00