ABM KOB Moira Brno

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1) 332950 T4 ABM7052 Odehnalová Kamila 3.00 100.00 Kč ( 2) 438047 T2 ABM9956 Odehnalová Klára 10.00 100.00 Kč ( 668) 995859 H21B ABM9106 Hrobař Štěpán 16.00 0.00 Kč ( 225) 52013 D18C ABM9560 Otrusinová Jana 27.00 0.00 Kč ( 697) 52008 H21C ABM6708 Přikryl Petr 27.00 0.00 Kč ( 585) 232705 H20B ABM9211 Novotný Ondřej 77.00 0.00 Kč ( 534) 886825 H18B ABM9409 Obrátil Štěpán 85.00 0.00 Kč ( 133)116 1007533 D16A ABM9757 Odehnalová Tereza 135.00 0.00 Kč ( 531)231 886814 H18A ABM9410 Mokrý Ondřej 146.00 0.00 Kč ( 570)269 886812 H20A ABM9202 Mokrý Stanislav 182.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

ABR A-TEAM Bruntál

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 813) 889285 H50A ABR5801 Peths Pavel 77.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 873) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 2.00 0.00 Kč ( 3) 352315 T2 ADA5113 Richter Rudolf 26.00 100.00 Kč ( 370) 52715 D35B ADA7451 Richterová Nataša 45.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

ALT Association for Light Training

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 72) ? T4 ALT .......... 8.00 100.00 Kč neregistro ( 63) ? T4 ALT . 11.00 100.00 Kč neregistro ( 64) ? T4 ALT .. 17.00 100.00 Kč neregistro ( 62) 52461 T4 UOL8456 Šišková Vladimíra 26.00 100.00 Kč (ALT) ( 70) ? T4 ALT ........ 32.00 100.00 Kč neregistro ( 71) ? T4 ALT ......... 35.00 100.00 Kč neregistro ( 65) ? T4 ALT ... 37.00 100.00 Kč neregistro ( 69) ? T4 ALT ....... 39.00 100.00 Kč neregistro ( 66) ? T4 ALT .... 41.00 100.00 Kč neregistro ( 68) ? T4 ALT ...... 43.00 100.00 Kč neregistro ( 67) ? T4 ALT ..... 62.00 100.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1100.00 Kč

AOP POBO - přátelé OB Opava

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 387) 52453 D40A AOP7151 Kostková Jana 0.00 0.00 Kč ( 426) 416142 D45B AOP6551 Schusterová Martina 4.00 0.00 Kč ( 919) 889315 H70B AOP4201 Sedlář Vladimír 6.00 0.00 Kč ( 424) 8810 D45B AOP6751 Hadačová Gabriela 8.00 0.00 Kč ( 799) 307338 H45B AOP6302 Sklenář Miroslav 15.00 0.00 Kč ( 798) 995843 H45B AOP6502 Schuster Martin 17.00 0.00 Kč ( 375) 52664 D40A AOP7052 Sedlářová Pavla 24.00 0.00 Kč ( 861) 52666 H55B AOP5701 Kostka Evžen 26.00 0.00 Kč ( 791) 887168 H45B AOP6301 Peřinka Jan 31.00 0.00 Kč ( 341) 52295 D21C AOP7251 Kašparová Šárka 32.00 0.00 Kč ( 371) 416168 D35B AOP7351 Valíková Petra 43.00 0.00 Kč ( 5) 8799 T2 AOP0201 Kostka Jiří 52.00 100.00 Kč ( 4) 410105 T2 AOP0001 Valík Tomáš 54.00 100.00 Kč ( 771) 887157 H45A AOP6501 Hadač Miroslav 79.00 0.00 Kč ( 405) 920695 D45A AOP6753 Barcíková Renáta 82.00 0.00 Kč ( 769) 920690 H45A AOP6601 Barcík Peter 83.00 0.00 Kč ( 581) 889295 H20B AOP9302 Rossmanith Vojta 85.00 0.00 Kč ( 748) 980374 H40A AOP7101 Valík Luděk 90.00 0.00 Kč ( 188)144 49462 D18A AOP9452 Svobodová Radka 141.00 0.00 Kč ( 635)3 52296 H21A AOP7102 Košárek Pavel 143.00 0.00 Kč ( 571)268 887166 H20A AOP9301 Hadač Filip 180.00 0.00 Kč ( 569)270 920652 H20A AOP9203 Barcík Robert 184.00 0.00 Kč ( 565)274 995871 H20A AOP9303 Schuster Marek 192.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 268) 428263 D20C AOV9252 Světloňová Lucie 7.00 0.00 Kč ( 764) 515430 H40B AOV6901 Mielec Jaromír 9.00 0.00 Kč ( 105) 232136 T4 AOV7051 Fukalová Radmila 23.00 100.00 Kč ( 169) 361939 D16C AOV9850 Fukalová Hana 28.00 0.00 Kč ( 487) 1625050 H16B AOV9602 Glonek Jakub 71.00 0.00 Kč ( 209) 301253 D18B AOV9550 Fukalová Martina 75.00 0.00 Kč ( 480) 515123 H16B AOV9701 Mielec Jaromír 85.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 269) 416507 D20C ASU9298 Ďurčová Ivana 5.00 0.00 Kč ( 267) 515412 D20C ASU9271 Křečková Lenka 9.00 0.00 Kč ( 161) 980354 D16B ASU9797 Horvátová Hana 15.00 0.00 Kč ( 503) 920686 H16C ASU9747 Kašpar Jakub 20.00 0.00 Kč ( 252) 995795 D20B ASU9351 Kolářová Renáta 21.00 0.00 Kč ( 604) 920681 H20C ASU9243 Ostřanský Filip 29.00 0.00 Kč ( 329) 9482 D21C ASU7751 Hrobařová Lenka 56.00 0.00 Kč ( 782) 920687 H45A ASU6301 Kolář Rudolf 57.00 0.00 Kč ( 312) 920685 D21B ASU8598 Vávrová Veronika 58.00 0.00 Kč ( 739) 515175 H35B ASU7517 Aleš David 58.00 0.00 Kč ( 543) 224905 H18B ASU9446 Šincl Jiří 67.00 0.00 Kč ( 6) 8582 T4 ASU8948 Thiemel Jiří 68.00 100.00 Kč ( 671) 920666 H21C ASU8817 Navrátil Tomáš 79.00 0.00 Kč ( 301) 920656 D21B ASU8351 Labašová Katarína 80.00 0.00 Kč ( 441) 53003 D55A ASU5651 Vávrová Beáta 86.00 0.00 Kč ( 198)134 416509 D18A ASU9499 Sokolová Ludmila 121.00 0.00 Kč ( 472)206 406938 H16A ASU9644 Šmelík Martin 146.00 0.00 Kč ( 525)237 920700 H18A ASU9444 Minář Marek 158.00 0.00 Kč ( 519)243 886264 H18A ASU9447 Horvát Petr 170.00 0.00 Kč ( 617)21 920699 H21A ASU8808 Zbranek Roman 179.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 872) 301272 H55B BBM5700 Gawel Jiří 4.00 0.00 Kč ( 425) 331257 D45B BBM6550 Peřinková Irena 6.00 0.00 Kč ( 870) 219273 H55B BBM5300 Ptáček Ladislav 8.00 0.00 Kč ( 506) 331554 H16C BBM9602 Kadlec Michal 14.00 0.00 Kč ( 894) 410398 H60B BBM5100 Denemarek Oldřich 40.00 0.00 Kč ( 372) 53291 D35B BBM7750 Hájková Michaela 41.00 0.00 Kč ( 654) 515468 H21B BBM7205 Fiala Jan 44.00 0.00 Kč ( 7) 331797 T2 BBM9700 Peřinka Šimon 46.00 100.00 Kč ( 495) 980376 H16B BBM9800 Ptáček Patrik 55.00 0.00 Kč ( 777) 980377 H45A BBM6508 Ptáček Pavel 67.00 0.00 Kč ( 533) 980371 H18B BBM9500 Záděra Pavel 87.00 0.00 Kč ( 468)210 886286 H16A BBM9600 Ptáček Pavel 154.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 804) 49467 H45B BFM6701 Svoboda Martin 5.00 0.00 Kč ( 8) 49470 T2 BFM0151 Svobodová Barbora 60.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 805) 8490 H45B BOR6400 Doškář Boris 3.00 0.00 Kč ( 355) 52675 D21C BOR8753 Vlažná Lucie 4.00 0.00 Kč ( 918) 4131 H70B BOR3900 Beránek Miroslav 8.00 0.00 Kč ( 665) 887924 H21B BOR8702 Novák Daniel 22.00 0.00 Kč ( 602) 1993526 H20C BOR9304 Průcha Pavel 33.00 0.00 Kč ( 597) 307057 H20C BOR9303 Lomič Šimon 43.00 0.00 Kč ( 776) 8512 H45A BOR6302 Krejčí Jaroslav 69.00 0.00 Kč ( 817) 50000 H50A BOR6003 Dikoš Pavel 69.00 0.00 Kč ( 320) 8494 D21C BOR9150 Doškářová Tereza 74.00 0.00 Kč ( 303) 8479 D21B BOR9051 Folbrechtová Šárka 76.00 0.00 Kč ( 521)241 887936 H18A BOR9503 Pavlovec Jan 166.00 0.00 Kč ( 573)266 2032136 H20A BOR9301 Šákr Vít 176.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 458) 9576 D65A BOV4251 Stará Pavla 43.00 0.00 Kč ( 452) 52178 D60A BOV4852 Sikorová Marie 54.00 0.00 Kč ( 887) 52171 H60B BOV4802 Sikora Miroslav 54.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BSO KOB Baník Sokolov

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 552) 236997 H18C BSO9401 Knepr Lukáš 17.00 0.00 Kč ( 346) 301408 D21C BSO9150 Procházková Monika 22.00 0.00 Kč ( 644) 7872 H21B BSO7907 Rambousek Karel 64.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

CHA OK Chrastava

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 558) 330671 H18C CHA9500 Nejman Stanislav 5.00 0.00 Kč ( 699) 8188 H21C CHA7800 Kadavý Petr 23.00 0.00 Kč ( 367) 5177 D35B CHA7750 Pachnerová Dominika 51.00 0.00 Kč ( 331) 887906 D21C CHA7850 Kašková Kateřina 52.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

CHC KOB Choceň

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 706) 2025363 H21C CHC8502 Pešek Ondřej 9.00 0.00 Kč ( 669) 2025343 H21B CHC8603 Pátek Michal 14.00 0.00 Kč ( 377) 2011857 D40A CHC7151 Švadlenová Ivana 20.00 0.00 Kč ( 550) 9560 H18C CHC9402 Sháněl Jan 21.00 0.00 Kč ( 603) 9575 H20C CHC9302 Hanuš Pavel 31.00 0.00 Kč ( 541) 2025344 H18B CHC9501 Křivda Martin 71.00 0.00 Kč ( 901) 9554 H65A CHC4601 Švadlena Jiří 73.00 0.00 Kč ( 484) 331705 H16B CHC9701 Semrád Ladislav 77.00 0.00 Kč ( 100) 2011852 T2 CHC0101 Švadlena Michal 80.00 100.00 Kč ( 720) 2011854 H35A CHC7502 Švadlena Pavel 83.00 0.00 Kč ( 145)104 9569 D16A CHC9852 Chaloupková Veronika 111.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 704) 51980 H21C CHT8001 Matras Tomáš 13.00 0.00 Kč ( 827) 52337 H50B CHT5901 Zeman Jaroslav 29.00 0.00 Kč ( 317) 9236 D21B CHT8353 Matrasová Kateřina 48.00 0.00 Kč ( 579) 52158 H20B CHT9202 Krejsa Vladimír 89.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

CIN TJ ČINGOV Snv

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 175) 416761 D16C CIN Lamanecová Radka 16.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

CST OOB TJ ČZ Strakonice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 710) 2027924 H21D CST6702 Pelc Václav 44.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 278)58 887165 D21A CTB8151 Gregorová Kamila 140.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

DCE KOB Dobřichovice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 77) 416316 T4 DCE7950 Jarošová Klára 28.00 100.00 Kč ( 860) 51973 H55B DCE5400 Jaroš Vladimír 28.00 0.00 Kč ( 448) 51966 D55B DCE5450 Procházková Miluše 37.00 0.00 Kč ( 361) 53598 D35A DCE7450 Svobodová Jitka 82.00 0.00 Kč ( 845) 51965 H55A DCE5500 Procházka Antonín 83.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

DKL KOB Kladno

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 369) 301616 D35B DKL7150 Bejčková Jana 47.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 806) 49818 H45B DKP6300 Betlach Miroslav 1.00 0.00 Kč ( 921) 51763 H70B DKP3800 Ďurčat Jozef 2.00 0.00 Kč ( 839) 49871 H50B DKP5800 Svobodný Petr 5.00 0.00 Kč ( 765) 515448 H40B DKP6601 Illner Jakub 7.00 0.00 Kč ( 435) 301365 D50B DKP5851 Svobodná Eva 8.00 0.00 Kč ( 162) 515071 D16B DKP9652 Šňupárková Anna 13.00 0.00 Kč ( 864) 8643 H55B DKP5700 Dlouhý Jiří 20.00 0.00 Kč ( 449) 49892 D55B DKP5752 Dudová Hana 35.00 0.00 Kč ( 599) 53550 H20C DKP9301 Klaška Pavel 39.00 0.00 Kč ( 712) 336746 H21D DKP8717 Pospíšil Ondřej 40.00 0.00 Kč ( 455) 51799 D60A DKP5150 Stehnová Hana 48.00 0.00 Kč ( 80) 301369 T4 DKP8511 Wagner Libor 50.00 100.00 Kč ( 316) 9054 D21B DKP8254 Jiřištová Zuzana 50.00 0.00 Kč ( 545) 887619 H18B DKP9400 Basler Ondřej 63.00 0.00 Kč ( 309) 49815 D21B DKP8756 Dlouhá Marie 64.00 0.00 Kč ( 325) 51798 D21C DKP8651 Plochová Dominika 64.00 0.00 Kč ( 885) 51760 H60A DKP4900 Stehno Pavel 64.00 0.00 Kč ( 78) 416025 T4 DKP8109 Tomeš Jaroslav 66.00 100.00 Kč ( 324) 9785 D21C DKP8154 Janatová Lucie 66.00 0.00 Kč ( 323) 887944 D21C DKP9154 Svobodná Madla 68.00 0.00 Kč ( 79) 207852 T4 DKP8400 Jána Michal 73.00 100.00 Kč ( 302) 887919 D21B DKP8853 Karochová Simona 78.00 0.00 Kč ( 443) 51795 D55A DKP5650 Mrázková Ivana 82.00 0.00 Kč ( 283)53 51755 D21A DKP8450 Kovářová Kristýna 130.00 0.00 Kč ( 135)114 886271 D16A DKP9751 Nováková Tereza 131.00 0.00 Kč ( 474)204 897357 H16A DKP9801 Semerád Antonín 142.00 0.00 Kč ( 186)146 8645 D18A DKP9450 Dlouhá Hana 145.00 0.00 Kč ( 244)161 53699 D20A DKP9350 Svobodná Tereza 155.00 0.00 Kč ( 628)10 888608 H21A DKP8306 Janata Martin 157.00 0.00 Kč ( 465)213 899156 H16A DKP9600 Illner Vojtěch 160.00 0.00 Kč ( 522)240 886607 H18A DKP9500 Šňupárek Václav 164.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

DOB KOB Dobruška

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 705) 981808 H21C DOB7907 Fátor Jan 11.00 0.00 Kč ( 348) 7226 D21C DOB7956 Štěpánová Dita 18.00 0.00 Kč ( 10) 7202 T4 DOB8756 Staňková Lucie 22.00 100.00 Kč ( 345) 7248 D21C DOB8751 Peterová Věra 24.00 0.00 Kč ( 696) 920696 H21C DOB8002 Janda Martin 29.00 0.00 Kč ( 338) 7247 D21C DOB8953 Peterová Alena 38.00 0.00 Kč ( 680) 7210 H21C DOB8304 Khýn Vítězslav 61.00 0.00 Kč ( 9) 897364 T2 DOB0051 Peterová Jana 66.00 100.00 Kč ( 726) 887908 H35A DOB7501 Kolek Petr 71.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

DOK OK Doksy

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 463)215 7768 H16A DOK9601 Boskovský Vojtěch 164.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 432) 232174 D50A EKP6150 Bochenková Jana 43.00 0.00 Kč ( 11) 2045231 T4 EKP7850 Ondráčková Veronika 48.00 100.00 Kč ( 858) 51581 H55A EKP5601 Bochenek Milan 57.00 0.00 Kč ( 638) 2045232 H21B EKP7414 Ondráček Radim 76.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

EZL PEV Zlín

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 85) 49542 T2 EZL4656 Urbancová Marcela 28.00 100.00 Kč ( 924) 53886 H75A EZL3704 Novotný Jindra 28.00 0.00 Kč ( 124) 886270 T4 EZL7010 Urbanec Vít 29.00 100.00 Kč ( 87) 53454 T2 EZL9915 Urbanec Hugo 34.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

FBA Farmaceut Bratislava

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 539) 416570 H18B FBA9401 Mižúr Šimon 75.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 836) 515097 H50B FSP6104 Borovička Milan 11.00 0.00 Kč ( 350) 995809 D21C FSP7350 Borovičková Lenka 14.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

GE1 Planeta Radebeul

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 876) 336118 H60A GE15200 Hickethier Manfred 82.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 73) 232145 T4 HAV9650 Kaděrová Vendula 13.00 100.00 Kč ( 395) 49428 D40B HAV7051 Kaděrová Barbora 13.00 0.00 Kč ( 421) 8815 D45B HAV6751 Vričanová Sylva 14.00 0.00 Kč ( 833) 253121 H50B HAV6200 Opletal Jaroslav 17.00 0.00 Kč ( 418) 49306 D45B HAV6652 Opletalová Pavlína 20.00 0.00 Kč ( 12) 52752 T4 HAV5702 Juračka Zdeněk 25.00 100.00 Kč ( 852) 336721 H55A HAV5701 Jakobi Zdeněk 69.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 399) 416086 D40B HLV6856 Končáková Kateřina 5.00 0.00 Kč ( 396) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 11.00 0.00 Kč ( 504) 53833 H16C HLV9732 Sedláček Ondřej 18.00 0.00 Kč ( 795) 53827 H45B HLV6404 Sedláček Jaroslav 23.00 0.00 Kč ( 786) 53856 H45A HLV6321 Končák Jaroslav 49.00 0.00 Kč ( 886) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 56.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

HOR TJ Jiskra Hořice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 842) 2011900 H55A HOR5700 Škorpil Martin 89.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 865) 52357 H55B JHB5702 Hrstka Vladislav 18.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

JIL OK Jilemnice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 81) 1155115 T4 JIL8702 Malý Aleš 58.00 100.00 Kč ( 677) 51590 H21C JIL7701 Kolín Jan 67.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

JPV SK Prostějov

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 166) 1602631 D16B JPV9677 Grulichová Lucie 5.00 0.00 Kč ( 13) 1007538 T2 JPV9898 Pilcová Sabina 8.00 100.00 Kč ( 501) 1602633 H16C JPV9807 Vystavěl Ondřej 24.00 0.00 Kč ( 826) 1007543 H50B JPV6217 Chmelař Miroslav 31.00 0.00 Kč ( 221) 8849 D18C JPV9474 Vítková Lucie 35.00 0.00 Kč ( 784) 2020730 H45A JPV6526 Soldán Vladimír 53.00 0.00 Kč ( 678) 1602629 H21C JPV8201 Otrusina Jiří 65.00 0.00 Kč ( 818) 52498 H50A JPV6112 Jeřábek Luboš 67.00 0.00 Kč ( 537) 1602630 H18B JPV9509 Fajkus Radim 79.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

JZL TJ Jižní svahy Zlín

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 360) 218973 D35A JZL7351 Kundratová Jana 84.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

KAM SK Kamenice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 257) 515447 D20B KAM9350 Mrázová Pavla 11.00 0.00 Kč ( 715) 523000 H21D KAM7600 Pašek František 34.00 0.00 Kč ( 692) 51733 H21C KAM6501 Kozák Petr 37.00 0.00 Kč ( 216) 428250 D18B KAM9452 Kamererová Valerie 61.00 0.00 Kč ( 195)137 51968 D18A KAM9554 Procházková Marie 127.00 0.00 Kč ( 136)113 361971 D16A KAM9650 Hausenblasová Karolína 129.00 0.00 Kč ( 193)139 232418 D18A KAM9551 Hlubučková Kristýna 131.00 0.00 Kč ( 192)140 53599 D18A KAM9550 Bořánková Karolína 133.00 0.00 Kč ( 529)233 981801 H18A KAM9400 Valášek Jan 150.00 0.00 Kč ( 466)212 232245 H16A KAM9700 Valášek Jiří 158.00 0.00 Kč ( 520)242 887640 H18A KAM9403 Kettner Lukáš 168.00 0.00 Kč ( 460)218 897360 H16A KAM9601 Kettner Vojtěch 170.00 0.00 Kč ( 576)263 301101 H20A KAM9301 Rusý Tomáš 170.00 0.00 Kč ( 517)245 920683 H18A KAM9401 Semík Ondřej 174.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

KON KOB Konice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 428) 52417 D45B KON6389 Hlavová Miroslava 0.00 0.00 Kč ( 438) 52412 D50B KON5887 Smičková Eva 2.00 0.00 Kč ( 437) 52420 D50B KON6285 Dittrichová Lenka 4.00 0.00 Kč ( 796) 500581 H45B KON6515 Hlava Miroslav 21.00 0.00 Kč ( 98) 8903 T2 KON4589 Skoumalová Marie 22.00 100.00 Kč ( 342) 515153 D21C KON8787 Dittrichová Petra 30.00 0.00 Kč ( 222) 8898 D18C KON9572 Vlachová Eliška 33.00 0.00 Kč ( 334) 995816 D21C KON7852 Otrubová Johana 46.00 0.00 Kč ( 492) 1007539 H16B KON9824 Kočí Josef 61.00 0.00 Kč ( 779) 52725 H45A KON6427 Navrátil Václav 63.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

KRE OOB TJ Sokol Křemže

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 400) 416244 D40B KRE6851 Zimmermannová Milena 3.00 0.00 Kč ( 601) 428720 H20C KRE9301 Zimmermann Martin 35.00 0.00 Kč ( 778) 51418 H45A KRE6401 Zimmermann Pavel 65.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

KRL Kometa Kralovice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 180) 2035163 D16C KRL9655 Lavičková Michaela 6.00 0.00 Kč ( 546) 51475 H18B KRL9403 Šlajs Daniel 61.00 0.00 Kč ( 139)110 416318 D16A KRL9651 Hanáková Magda 123.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 14) 52626 T2 KRN0757 Rychlá Karolína 16.00 100.00 Kč ( 895) 52623 H60B KRN5201 Hrouza Tomáš 38.00 0.00 Kč ( 848) 411761 H55A KRN5401 Hrouza Jan 77.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 16) 420450 T4 KSU7401 Smrček Petr 18.00 100.00 Kč ( 862) 886293 H55B KSU5749 Janů Zdeněk 24.00 0.00 Kč ( 224) 443106 D18C KSU9559 Habigerová Radka 29.00 0.00 Kč ( 245) 897363 D20B KSU9394 Vozdová Aneta 35.00 0.00 Kč ( 15) 420414 T4 KSU7373 Smrčková Věra 63.00 100.00 Kč ( 207) 897370 D18B KSU9493 Hnilicová Šárka 79.00 0.00 Kč ( 140)109 897348 D16A KSU9799 Smrčková Dominika 121.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

KTA SK Kotnov Tábor

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 512) 887614 H16C KTA9701 Růta Vojtěch 2.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

KVS SKOB Kobra Vsetín

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 18) 2021855 T4 KVS6501 Černík Milan 7.00 100.00 Kč ( 17) 426339 T4 KVS6402 Rohlík Petr 9.00 100.00 Kč ( 19) 53672 T4 KVS9801 Rohlík Jan 15.00 100.00 Kč ( 742) 53372 H35B KVS7301 Švestka Vítězslav 52.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

LBE TJ Lokomotiva Beroun

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 183) 515046 D16C LBE9650 Kučerová Barbora 0.00 0.00 Kč ( 261) 515474 D20B LBE9251 Procházková Zuzana 3.00 0.00 Kč ( 557) 331157 H18C LBE9400 Uhlíř Marek 7.00 0.00 Kč ( 908) 8805 H65B LBE4600 Nosál Stanislav 7.00 0.00 Kč ( 893) 411760 H60B LBE5000 Hamáček Bohuslav 42.00 0.00 Kč ( 542) 995812 H18B LBE9500 Veselý Jakub 69.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 911) 53861 H65B LCE4412 Bradáč Jaroslav 1.00 0.00 Kč ( 423) 52701 D45B LCE6351 Slezáková Jitka 10.00 0.00 Kč ( 763) 436969 H40B LCE7034 Šuráň René 11.00 0.00 Kč ( 667) 52705 H21B LCE8801 Perůtka Jan 18.00 0.00 Kč ( 157) 362939 D16B LCE9752 Papugová Andrea 23.00 0.00 Kč ( 170) 889306 D16C LCE9651 Kunčarová Jana 26.00 0.00 Kč ( 55) 52709 T4 LCE9102 Vlažný Jakub 30.00 100.00 Kč ( 695) 52678 H21C LCE6127 Hubáček Josef 31.00 0.00 Kč ( 54) 52707 T4 LCE8901 Vlažný Jan 38.00 100.00 Kč ( 149) 889309 D16B LCE9751 Vavrysová Barbara 39.00 0.00 Kč ( 433) 52698 D50A LCE5852 Vlažná Mirka 41.00 0.00 Kč ( 446) 889300 D55B LCE5551 Stackeová Anna 41.00 0.00 Kč ( 21) 2023848 T4 LCE9353 Kubicka Zuzanna 45.00 100.00 Kč ( 787) 889303 H45A LCE6311 Hubáček Jaroslav 47.00 0.00 Kč ( 650) 889288 H21B LCE8803 Cahel Marek 52.00 0.00 Kč ( 20) 52684 T4 LCE7853 Savelieva Natalia 60.00 100.00 Kč ( 731) 51609 H35A LCE7708 Zicha Jiří 61.00 0.00 Kč ( 737) 52683 H35B LCE7439 Škoda František 62.00 0.00 Kč ( 414) 52694 D45A LCE6461 Ferdusová Eva 64.00 0.00 Kč ( 213) 232217 D18B LCE9551 Papugová Martina 67.00 0.00 Kč ( 676) 515096 H21C LCE7701 Bencúr Juraj 69.00 0.00 Kč ( 775) 889307 H45A LCE6602 Kunčar Vít 71.00 0.00 Kč ( 674) 515424 H21C LCE9001 Slezák Jiří 73.00 0.00 Kč ( 304) 52710 D21B LCE9052 Hubáčková Pavla 74.00 0.00 Kč ( 772) 889290 H45A LCE6413 Vavrys Petr 77.00 0.00 Kč ( 407) 889289 D45A LCE6359 Vavrysová Iva 78.00 0.00 Kč ( 482) 889311 H16B LCE9801 Sýkora Vojtěch 81.00 0.00 Kč ( 810) 889301 H50A LCE6207 Slezák Libor 83.00 0.00 Kč ( 403) 889302 D45A LCE6569 Hubáčková Dagmar 86.00 0.00 Kč ( 469)209 889313 H16A LCE9602 Slíva Jan 152.00 0.00 Kč ( 464)214 889308 H16A LCE9601 Mudrák Štěpán 162.00 0.00 Kč ( 239)166 889312 D20A LCE9250 Sklenářová Radka 165.00 0.00 Kč ( 624)14 995852 H21A LCE7835 Hanslian David 165.00 0.00 Kč ( 574)265 896968 H20A LCE9201 Valenta Jiří 174.00 0.00 Kč ( 516)246 2017666 H18A LCE9501 Hubáček Jonáš 176.00 0.00 Kč ( 232)173 505081 D20A LCE9352 Szlendak Joanna 179.00 0.00 Kč ( 615)23 515460 H21A LCE8902 Slezák Zdeněk 183.00 0.00 Kč ( 229)176 232225 D20A LCE9255 Papugová Katarína 185.00 0.00 Kč ( 567)272 553457 H20A LCE9302 Vavrys Johan 188.00 0.00 Kč ( 561)278 886716 H20A LCE9301 Hubáček Michal 200.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč

LIT KOB Chemopetrol Litvínov

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 451) 8110 D60A LIT5051 Neradová Alena 56.00 0.00 Kč ( 327) 886283 D21C LIT8551 Neradová Alena 60.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 23) 410734 T4 LLI9552 Hoidekrová Lucie 33.00 100.00 Kč ( 22) 2032126 T2 LLI6950 Fürstová Katka 36.00 100.00 Kč ( 461)217 436960 H16A LLI9603 Fürst Matouš 168.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

LPM OK Lokomotiva Plzeň

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 263) 51161 D20C LPM9353 Zayats Inna 17.00 0.00 Kč ( 156) 361920 D16B LPM9650 Šiková Barbora 25.00 0.00 Kč ( 717) 995848 H21D LPM7820 Suchý Petr 30.00 0.00 Kč ( 824) 51153 H50A LPM5800 Šilhavý Miroslav 55.00 0.00 Kč ( 144)105 361960 D16A LPM9651 Šiková Karolína 113.00 0.00 Kč ( 201)131 236994 D18A LPM9452 Chvalová Věra 115.00 0.00 Kč ( 194)138 236985 D18A LPM9451 Kuberková Lucie 129.00 0.00 Kč ( 572)267 887626 H20A LPM9202 Kolovský František 178.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 513) 2008506 H16C LPU9615 Klabouch Martin 0.00 0.00 Kč ( 709) 52135 H21C LPU9119 Bořil Petr 3.00 0.00 Kč ( 708) 886272 H21C LPU8701 Fiala Petr 5.00 0.00 Kč ( 398) 224882 D40B LPU6859 Kaplanová Iva 7.00 0.00 Kč ( 838) 301183 H50B LPU5905 Novotný Miroslav 7.00 0.00 Kč ( 802) 9866 H45B LPU6504 Procházka Radek 9.00 0.00 Kč ( 869) 9201 H55B LPU5401 Klimpl Petr 10.00 0.00 Kč ( 507) 426320 H16C LPU9611 Jurica Jan 12.00 0.00 Kč ( 420) 9310 D45B LPU6553 Čermáková Renata 16.00 0.00 Kč ( 863) 9301 H55B LPU5408 Štěrba Pavel 22.00 0.00 Kč ( 664) 981816 H21B LPU9001 Hovorka Lukáš 24.00 0.00 Kč ( 226) 246867 D18C LPU9456 Lehárová Alžběta 25.00 0.00 Kč ( 344) 9339 D21C LPU8454 Petrová Daniela 26.00 0.00 Kč ( 388) 9656 D40B LPU6955 Demlová Jitka 27.00 0.00 Kč ( 859) 9234 H55B LPU5404 Juračka Vojtěch 30.00 0.00 Kč ( 789) 9270 H45B LPU6503 Procházka Tomáš 35.00 0.00 Kč ( 431) 9316 D50A LPU6052 Knapová Iva 45.00 0.00 Kč ( 456) 9247 D65A LPU4752 Kubíková Květa 47.00 0.00 Kč ( 687) 981815 H21C LPU9110 Procházka Tomáš 47.00 0.00 Kč ( 429) 888601 D50A LPU5851 Víchová Ladislava 49.00 0.00 Kč ( 651) 515142 H21B LPU9006 Klapal Jan 50.00 0.00 Kč ( 313) 410785 D21B LPU9054 Valachová Martina 56.00 0.00 Kč ( 648) 551990 H21B LPU9036 Kamenický Matěj 56.00 0.00 Kč ( 548) 207824 H18B LPU9405 Zelinka Jan 57.00 0.00 Kč ( 493) 887156 H16B LPU9609 Kaplan Martin 59.00 0.00 Kč ( 547) 887928 H18B LPU9502 Deml Tomáš 59.00 0.00 Kč ( 591) 410798 H20B LPU9303 Kos Tomáš 65.00 0.00 Kč ( 307) 301173 D21B LPU7667 Fenclová Marta 68.00 0.00 Kč ( 883) 9257 H60A LPU5206 Třasák Milan 68.00 0.00 Kč ( 306) 515134 D21B LPU7957 Lučanová Marta 70.00 0.00 Kč ( 733) 9324 H35B LPU7604 Držka Štěpán 70.00 0.00 Kč ( 882) 9328 H60A LPU5101 Knap Jan 70.00 0.00 Kč ( 588) 410796 H20B LPU9302 Kos Oldřich 71.00 0.00 Kč ( 880) 9260 H60A LPU5201 Farář Václav 74.00 0.00 Kč ( 900) 9256 H65A LPU4501 Fridrich Jaroslav 75.00 0.00 Kč ( 363) 889272 D35A LPU7658 Švíglerová Pavla 78.00 0.00 Kč ( 445) 9290 D55A LPU5654 Novotná Jiřina 78.00 0.00 Kč ( 753) 9230 H40A LPU6901 Fencl Petr 80.00 0.00 Kč ( 670) 887920 H21C LPU8208 Zvěřina Petr 81.00 0.00 Kč ( 721) 515170 H35A LPU7710 Lučan Vladimír 81.00 0.00 Kč ( 300) 515126 D21B LPU8357 Zvěřinová Martina 82.00 0.00 Kč ( 204) 4536 D18B LPU9458 Voborníková Alena 85.00 0.00 Kč ( 719) 9321 H35A LPU7601 Jirásek Aleš 85.00 0.00 Kč ( 148)101 887635 D16A LPU9657 Kulhavá Eliška 105.00 0.00 Kč ( 292)44 515136 D21A LPU8752 Hermanová Zuzana 112.00 0.00 Kč ( 290)46 2025334 D21A LPU8359 Škodová Petra 116.00 0.00 Kč ( 200)132 887927 D18A LPU9457 Horová Pavla 117.00 0.00 Kč ( 289)47 981834 D21A LPU8499 Przyczková Michaela 118.00 0.00 Kč ( 199)133 220400 D18A LPU9558 Doleželová Kateřina 119.00 0.00 Kč ( 282)54 906217 D21A LPU9053 Knapová Jana 132.00 0.00 Kč ( 478)200 425577 H16A LPU9705 Kanta Martin 134.00 0.00 Kč ( 189)143 940318 D18A LPU9451 Procházková Klára 139.00 0.00 Kč ( 275)61 515102 D21A LPU8654 Duchová Iveta 146.00 0.00 Kč ( 629)9 500288 H21A LPU8304 Štěrba Zbyněk 155.00 0.00 Kč ( 625)13 515166 H21A LPU9005 Nožka Radek 163.00 0.00 Kč ( 578)261 331549 H20A LPU9306 Záveský Filip 166.00 0.00 Kč ( 238)167 995792 D20A LPU9261 Petráčková Klára 167.00 0.00 Kč ( 237)168 2011864 D20A LPU9351 Knapová Lenka 169.00 0.00 Kč ( 622)16 515162 H21A LPU9113 Procházka David 169.00 0.00 Kč ( 514)248 515487 H18A LPU9410 Grundmann Jan 180.00 0.00 Kč ( 227)178 219279 D20A LPU9357 Kulhavá Šárka 189.00 0.00 Kč ( 566)273 1080493 H20A LPU9301 Čermák Jan 190.00 0.00 Kč ( 563)276 889299 H20A LPU9307 Kubelka Tomáš 196.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 823) 682080 H50A LTP6102 Kovář Karel 57.00 0.00 Kč ( 24) 232914 T4 LTP6151 Kovářová Alena 67.00 100.00 Kč ( 134)115 682088 D16A LTP9750 Kovářová Lenka 133.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 138)111 301640 D16A LTU9651 Koderičová Tereza 125.00 0.00 Kč ( 187)145 995893 D18A LTU9551 Svobodová Lenka 143.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

MAS KČT Aš

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 853) 2026161 H55A MAS5501 Pilař Karel 67.00 0.00 Kč ( 488) 301505 H16B MAS9600 Frank Jiří 69.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

MLA MLOK Mariánské Lázně

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 904) 7882 H65B MLA4401 Fišák Jan 15.00 0.00 Kč ( 914) 51611 H70A MLA4201 Sklenář Jan 27.00 0.00 Kč ( 808) 7880 H50A MLA5801 Milota Josef 87.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 768) 52780 H40B MOV7104 Štětínský Pavel 1.00 0.00 Kč ( 767) 2045247 H40B MOV6701 Holec Honza 3.00 0.00 Kč ( 820) 52776 H50A MOV5803 Ryšavý Jiří 63.00 0.00 Kč ( 758) 52778 H40A MOV7202 Svěchota Milan 70.00 0.00 Kč ( 752) 52771 H40A MOV6901 Berger Tomáš 82.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

NPA SK LOB Nová Paka

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 330) 9697 D21C NPA7852 Tauchmanová Ivana 54.00 0.00 Kč ( 770) 9967 H45A NPA6705 Zikmund Zdeněk 81.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

ODV TJ AERO Odolena Voda

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 491) 331087 H16B ODV9700 Brázdil Petr 63.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 840) 52531 H50B OOL5804 Albert František 3.00 0.00 Kč ( 821) 307337 H50A OOL5904 Višňa Milan 61.00 0.00 Kč ( 850) 52530 H55A OOL5301 Zdráhal Tomáš 73.00 0.00 Kč ( 844) 895219 H55A OOL5707 Zdráhal Robert 85.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

OOP TJ Opava

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 26) 52758 T4 OOP8250 Pietraszková Lenka 36.00 100.00 Kč ( 335) 995815 D21C OOP8559 Rychlá Pavlína 44.00 0.00 Kč ( 641) 886824 H21B OOP8505 Rychlý Pavel 70.00 0.00 Kč ( 25) 232323 T4 OOP8100 Pietraszek Martin 71.00 100.00 Kč ( 851) 49416 H55A OOP5302 Rychlý Miloš 71.00 0.00 Kč ( 409) 52767 D45A OOP6750 Kociánová Eva 74.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 834) 6607 H50B OSN6207 Bořil Petr 15.00 0.00 Kč ( 830) 51960 H50B OSN6004 Kamenický Radan 23.00 0.00 Kč ( 389) 51969 D40B OSN6955 Kamenická Lenka 25.00 0.00 Kč ( 152) 981804 D16B OSN9696 Vališová Martina 33.00 0.00 Kč ( 822) 52146 H50A OSN6005 Wurzel Břetislav 59.00 0.00 Kč ( 590) 51993 H20B OSN9339 Kamenický Tobiáš 67.00 0.00 Kč ( 410) 52145 D45A OSN6654 Wurzelová Dana 72.00 0.00 Kč ( 485) 232250 H16B OSN9700 Bořil Jan 75.00 0.00 Kč ( 754) 9579 H40A OSN7118 Zrník Tomáš 78.00 0.00 Kč ( 527)235 551995 H18A OSN9549 Kamenický Jeroným 154.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 910) 53805 H65B OTK3807 Pohořalý Jiří 3.00 0.00 Kč ( 868) 53804 H55B OTK5707 Štěpáník Otakar 12.00 0.00 Kč ( 746) 426382 H35B OTK7500 Pohořalý Jiří 44.00 0.00 Kč neregistro ( 59) 433082 T4 OTK7201 Müller Libor 47.00 100.00 Kč ( 27) 53323 T4 OTK7101 Zentrich David 55.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 866) 52027 H55B PBM5303 Robotka Libor 16.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

PGP SK Praga

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 386) 502089 D40A PGP6651 Kožinová Jana 2.00 0.00 Kč ( 436) 51862 D50B PGP5850 Zelená Markéta 6.00 0.00 Kč ( 352) 887632 D21C PGP7355 Janovská Petra 10.00 0.00 Kč ( 163) 232050 D16B PGP9654 Hrabánková Klára 11.00 0.00 Kč ( 394) 232198 D40B PGP6950 Pavlů Veronika 15.00 0.00 Kč ( 915) 51700 H70A PGP3800 Attl Vladimír 25.00 0.00 Kč ( 662) 52105 H21B PGP8302 Sysel Ondřej 28.00 0.00 Kč ( 248) 515039 D20B PGP9252 Šámalová Ludmila 29.00 0.00 Kč ( 168) 246808 D16C PGP9751 Slavíková Silvie 30.00 0.00 Kč ( 28) 51636 T2 PGP0101 Janovský Tomáš 42.00 100.00 Kč ( 655) 887941 H21B PGP8610 Flašar Jan 42.00 0.00 Kč ( 29) 9877 T2 PGP0300 Kožina Štěpán 48.00 100.00 Kč ( 314) 920677 D21B PGP8658 Tichovská Martina 54.00 0.00 Kč ( 649) 52106 H21B PGP8700 Sysel Ctibor 54.00 0.00 Kč ( 683) 886265 H21C PGP8206 Procházka Jan 55.00 0.00 Kč ( 681) 515464 H21C PGP6401 Janovský Tomáš 59.00 0.00 Kč ( 311) 995881 D21B PGP8753 Hrstková Vladěna 60.00 0.00 Kč ( 215) 232017 D18B PGP9554 Pavlů Kateřina 63.00 0.00 Kč ( 490) 53012 H16B PGP9701 Čermák Adam 65.00 0.00 Kč ( 727) 51637 H35A PGP7506 Pokorný Ondřej 69.00 0.00 Kč ( 675) 995838 H21C PGP7601 Matějů Luboš 71.00 0.00 Kč ( 814) 51673 H50A PGP6003 Hrabánek David 75.00 0.00 Kč ( 755) 2460 H40A PGP7203 Baldrian Petr 76.00 0.00 Kč ( 811) 51632 H50A PGP6000 Kožina Petr 81.00 0.00 Kč ( 146)103 981838 D16A PGP9850 Janovská Kateřina 109.00 0.00 Kč ( 142)107 51633 D16A PGP9650 Kožinová Zuzana 117.00 0.00 Kč ( 241)164 53009 D20A PGP9350 Kožinová Anna 161.00 0.00 Kč ( 620)18 515113 H21A PGP9002 Procházka Pavel 173.00 0.00 Kč ( 606)32 515110 H21A PGP8407 Procházka Jan 201.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 379) 4146 D40A PHK6651 Novotná Petra 16.00 0.00 Kč ( 159) 1398980 D16B PHK9653 Šádková Martina 19.00 0.00 Kč ( 30) 2032168 T4 PHK7906 Silný Ondřej 31.00 100.00 Kč ( 99) 416264 T2 PHK Novotná Vendula 38.00 100.00 Kč neregistro ( 691) 995884 H21C PHK8701 Justa Pavel 39.00 0.00 Kč ( 333) 1008144 D21C PHK9154 Valešová Jana 48.00 0.00 Kč ( 682) 9399 H21C PHK7605 Kadeřávek Petr 57.00 0.00 Kč ( 780) 224914 H45A PHK6601 Kamenický Jan 61.00 0.00 Kč ( 308) 981820 D21B PHK8855 Azebová Nina 66.00 0.00 Kč ( 728) 2032170 H35A PHK7302 Samek Petr 67.00 0.00 Kč ( 734) 515050 H35B PHK7107 Mašata Roman 68.00 0.00 Kč ( 589) 232647 H20B PHK9302 Maňák Matěj 69.00 0.00 Kč ( 83) 207870 T4 PHK9905 Mašata Metoděj 72.00 100.00 Kč ( 640) 515420 H21B PHK7901 Losman Petr 72.00 0.00 Kč ( 725) 9526 H35A PHK7702 Vítek Tomáš 73.00 0.00 Kč ( 774) 9424 H45A PHK6502 Novotný Milan 73.00 0.00 Kč ( 672) 9410 H21C PHK8101 Novotný Tomáš 77.00 0.00 Kč ( 298) 2020733 D21B PHK8666 Macinská Jana 86.00 0.00 Kč ( 141)108 1398981 D16A PHK9656 Machačová Michaela 119.00 0.00 Kč ( 137)112 1398990 D16A PHK9751 Novotná Klára 127.00 0.00 Kč ( 280)56 887904 D21A PHK9150 Kosová Denisa 136.00 0.00 Kč ( 477)201 53163 H16A PHK9601 Mašata Matěj 136.00 0.00 Kč ( 476)202 981818 H16A PHK9704 Růžička Adam 138.00 0.00 Kč ( 471)207 2035705 H16A PHK9602 Horáček Petr 148.00 0.00 Kč ( 184)148 553443 D18A PHK9451 Novotná Markéta 149.00 0.00 Kč ( 272)64 515494 D21A PHK8051 Topinková Monika 152.00 0.00 Kč ( 627)11 553446 H21A PHK8802 Panchártek Jan 159.00 0.00 Kč ( 240)165 9832 D20A PHK9353 Kamenická Kateřina 163.00 0.00 Kč ( 235)170 553444 D20A PHK9255 Novotná Tereza 173.00 0.00 Kč ( 619)19 553441 H21A PHK9101 Kubát Pavel 175.00 0.00 Kč ( 515)247 301383 H18A PHK9401 Kamenický Ondřej 178.00 0.00 Kč ( 564)275 515402 H20A PHK9200 Petržela Jan 194.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 694) 2035148 H21C PLU7917 Otruba Karel 33.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 354) 8829 D21C PTE8771 Boháčová Lucie 6.00 0.00 Kč ( 58) 8838 T2 PTE Zatloukal Patrik 30.00 100.00 Kč neregistro ( 31) 52430 T4 PTE8403 Jirka Michal 40.00 100.00 Kč ( 549) 8851 H18B PTE9421 Holinka Lukáš 55.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 913) 51215 H70A PUL4200 Novotný František 29.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 907) 49847 H65B PZR4321 Pospíšil Jiří 9.00 0.00 Kč ( 381) 438601 D40A PZR7171 Doleželová Iva 12.00 0.00 Kč ( 247) 232496 D20B PZR9251 Urbanová Johana 31.00 0.00 Kč ( 819) 4644 H50A PZR6106 Skryja Bořivoj 65.00 0.00 Kč ( 540) 330693 H18B PZR9505 Málek Jan 73.00 0.00 Kč ( 896) 51994 H65A PZR4417 Pospíšil Jaromír 83.00 0.00 Kč ( 440) 51900 D55A PZR5654 Rosecká Alena 88.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

RBA TJ Rapid Bratislava

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 391) 416825 D40B RBA6951 Šmelíková Hana 21.00 0.00 Kč ( 530)232 2012280 H18A RBA9501 Hraboš Matej 148.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 262) 301286 D20B RBK9252 Pekárková Monika 1.00 0.00 Kč ( 871) 52078 H55B RBK5307 Henek Milan 6.00 0.00 Kč ( 259) 2015806 D20B RBK9257 Moučková Andrea 7.00 0.00 Kč ( 714) 301284 H21D RBK9001 Šesták Jakub 36.00 0.00 Kč ( 689) 515193 H21C RBK8605 Henek Michal 43.00 0.00 Kč ( 203) 2020737 D18B RBK9452 Tužilová Magdaléna 87.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

ROU SKOB Roudnice nad Labem

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 505) 53537 H16C ROU9601 Buk Michal 16.00 0.00 Kč ( 32) 331503 T4 ROU0001 Buk Petr 51.00 100.00 Kč ( 592) 1602625 H20B ROU9303 Buk Jindřich 63.00 0.00 Kč ( 33) 331208 T4 ROU7150 Buková Jana 64.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

ROZ OK Roztoky

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 34) 438638 T2 ROZ9951 Voltrová Alena 0.00 100.00 Kč ( 172) 438639 D16C ROZ9752 VoltrovááHana 22.00 0.00 Kč ( 434) 438643 D50A ROZ6150 Voltrová Svatava 39.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

SBK KOB Start Blansko

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 35) 330612 T4 SBK7911 Dressler Jan 4.00 100.00 Kč ( 347) 219251 D21C SBK8151 Daňková Veronika 20.00 0.00 Kč ( 745) 811213 H35B SBK7541 Daněk Roman 46.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 555) 307332 H18C SBR9501 Sklenář Martin 11.00 0.00 Kč ( 800) 51909 H45B SBR6601 Sklenář Josef 13.00 0.00 Kč ( 36) 410731 T2 SBR0501 Vlach Timik 20.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

SCH TJ Skalka Cheb

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 903) 7890 H65A SCH4701 Jirásek Jaroslav 69.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 909) 443066 H65B SCP4500 Rakovec Miloš 5.00 0.00 Kč ( 707) 515114 H21C SCP8200 Procházka Tomáš 7.00 0.00 Kč ( 179) 336785 D16C SCP9750 Veljačiková Hana 8.00 0.00 Kč ( 422) 336735 D45B SCP6451 Veljačíková Markéta 12.00 0.00 Kč ( 829) 52115 H50B SCP6001 Hošek Ladislav 25.00 0.00 Kč ( 457) 219220 D65A SCP4650 Lohrová Jarmila 45.00 0.00 Kč ( 732) 51566 H35A SCP7507 Šístek Daniel 59.00 0.00 Kč ( 730) 51773 H35A SCP7417 Boudný Jan 63.00 0.00 Kč ( 729) 416140 H35A SCP7500 Khel Richard 65.00 0.00 Kč ( 815) 336720 H50A SCP6200 Veljačik Pavel 73.00 0.00 Kč ( 898) 51562 H65A SCP4700 Buriánek Jaromír 79.00 0.00 Kč ( 610)28 771771 H21A SCP8102 Mrázek Jan 193.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 260) 51176 D20B SHK9351 Fundová Eliška 5.00 0.00 Kč ( 255) 9472 D20B SHK9352 Myslivcová Pavla 15.00 0.00 Kč ( 797) 9123 H45B SHK6401 Teplý Jiří 19.00 0.00 Kč ( 337) 9148 D21C SHK8256 Doležalová Lenka 40.00 0.00 Kč ( 319) 995857 D21B SHK9151 Chmelařová Michaela 44.00 0.00 Kč ( 652) 995831 H21B SHK8901 Jirásek Michal 48.00 0.00 Kč ( 368) 9176 D35B SHK7350 Kroniková Jana 49.00 0.00 Kč ( 740) 9135 H35B SHK7605 Svoboda Ondřej 56.00 0.00 Kč ( 310) 515425 D21B SHK9051 Mechlová Lenka 62.00 0.00 Kč ( 645) 995807 H21B SHK8406 Komanec Václav 62.00 0.00 Kč ( 757) 9126 H40A SHK7001 Netuka Jan 72.00 0.00 Kč ( 108) 436418 T4 SHK8250 Svobodová Jana 75.00 100.00 Kč ( 586) 49603 H20B SHK9204 Smitka Jan 75.00 0.00 Kč ( 673) 9140 H21C SHK7911 Weiner Jakub 75.00 0.00 Kč ( 106) 9138 T4 SHK7905 Svoboda Lukáš 79.00 100.00 Kč ( 812) 301648 H50A SHK5801 Hausvater Karel 79.00 0.00 Kč ( 847) 410797 H55A SHK5702 Gazdačko Milan 79.00 0.00 Kč ( 402) 9125 D45A SHK6561 Teplá Hana 88.00 0.00 Kč ( 296) 9182 D21B SHK8753 Doležalová Veronika 90.00 0.00 Kč ( 294)42 1398689 D21A SHK8152 Hepnerová Martina 108.00 0.00 Kč ( 279)57 1008173 D21A SHK8150 Jedličková Zuzana 138.00 0.00 Kč ( 631)7 1008172 H21A SHK7601 Hepner David 151.00 0.00 Kč ( 462)216 1396847 H16A SHK9701 Netuka Vojtěch 166.00 0.00 Kč ( 616)22 515483 H21A SHK8702 Šmehlík Eduard 181.00 0.00 Kč ( 614)24 500878 H21A SHK7309 Jedlička Michal 185.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 500) 4239 H16C SJC9603 Zlámal David 26.00 0.00 Kč ( 912) 888630 H70A SJC3601 Havlík Jaroslav 31.00 0.00 Kč ( 217) 9933 D18B SJC9552 Šmejcová Anna 59.00 0.00 Kč ( 736) 896967 H35B SJC7531 Tomeš Petr 64.00 0.00 Kč ( 544) 9983 H18B SJC9401 Šmejc Jakub 65.00 0.00 Kč ( 479) 2045221 H16B SJC9703 Zikmund Zdeněk 87.00 0.00 Kč ( 297) 500556 D21B SJC8351 Mrázková Romana 88.00 0.00 Kč ( 358) 211303 D35A SJC7451 Škorpilová Jana 88.00 0.00 Kč ( 281)55 897345 D21A SJC8952 Bochenková Ivana 134.00 0.00 Kč ( 475)203 9998 H16A SJC9601 Štál Jan 140.00 0.00 Kč ( 274)62 500265 D21A SJC8456 Brožková Radka 148.00 0.00 Kč ( 273)63 500266 D21A SJC8156 Brožková Dana 150.00 0.00 Kč ( 607)31 515176 H21A SJC8818 Kodeda Štěpán 199.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 178) 331783 D16C SJH9752 Peňázová Veronika 10.00 0.00 Kč ( 917) 301345 H70B SJH4201 Gřunděl Ivan 10.00 0.00 Kč ( 177) 331244 D16C SJH9751 Parkanová Veronika 12.00 0.00 Kč ( 256) 553458 D20B SJH9352 Šrámková Michaela 13.00 0.00 Kč ( 762) 336767 H40B SJH7001 Beneš Jan 13.00 0.00 Kč ( 390) 109 D40B SJH7051 Benešová Iva 23.00 0.00 Kč ( 167) 331328 D16C SJH9852 Hojná Dominika 32.00 0.00 Kč ( 220) 331719 D18C SJH9551 Kubičková Bára 37.00 0.00 Kč ( 197)135 995864 D18A SJH9452 Tichá Tereza 123.00 0.00 Kč ( 191)141 920682 D18A SJH9451 Benešová Jana 135.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SJI OK Jihlava

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 801) 53455 H45B SJI6301 Petráček Aleš 11.00 0.00 Kč ( 392) 980334 D40B SJI6951 Čechová Zuzana 19.00 0.00 Kč ( 551) 682090 H18C SJI9501 Koumar František 19.00 0.00 Kč ( 82) 301273 T4 SJI8309 Jirků Roman 27.00 100.00 Kč ( 499) 253124 H16C SJI9702 Frýba Dominik 28.00 0.00 Kč ( 430) 52358 D50A SJI6051 Hrstková Dana 47.00 0.00 Kč ( 750) 681888 H40A SJI7104 Venhoda Milan 86.00 0.00 Kč ( 132)117 232329 D16A SJI9852 Čechová Tereza 137.00 0.00 Kč ( 473)205 232322 H16A SJI9601 Čech Jan 144.00 0.00 Kč ( 467)211 336769 H16A SJI9602 Vacek Vojtěch 156.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 560) 425530 H18C SKM9501 Krajcar Ivo 1.00 0.00 Kč ( 37) 619094 T2 SKM6301 Kavan Luboš 4.00 100.00 Kč ( 38) 416077 T4 SKM9402 Kavan Jiří 5.00 100.00 Kč ( 832) 330683 H50B SKM6103 Dvorský Ilja 19.00 0.00 Kč ( 173) 416078 D16C SKM9651 Pěčková Veronika 20.00 0.00 Kč ( 502) 2045216 H16C SKM9601 Dvorský Petr 22.00 0.00 Kč ( 318) 52208 D21B SKM7750 Dittrichová Andrea 46.00 0.00 Kč ( 890) 53810 H60B SKM4903 Pěček Vítězslav 48.00 0.00 Kč ( 538) 253370 H18B SKM9404 Zvoníček Josef 77.00 0.00 Kč ( 722) 52207 H35A SKM7501 Dittrich Pavel 79.00 0.00 Kč ( 583) 416083 H20B SKM9301 Pěček Martin 81.00 0.00 Kč ( 442) 52206 D55A SKM5557 Strnadlová Zdeňka 84.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

SKV TJ Slovan Karlovy Vary

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 164) 301430 D16B SKV9653 Žandová Marcela 9.00 0.00 Kč ( 151) 331270 D16B SKV9752 Kubínová Veronika 35.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SLA SKOB Slaný

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 483) 52624 H16B SLA9701 Ježek Ondřej 79.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SNA TJ START Náchod

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 401) 9606 D40B SNA7155 Douchová Jaroslava 1.00 0.00 Kč ( 759) 9626 H40B SNA7105 Doucha Jiří 19.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 270) 8726 D20C SOP9352 Svobodová Klára 3.00 0.00 Kč ( 828) 53462 H50B SOP5801 Moravec Stanislav 27.00 0.00 Kč ( 600) 49309 H20C SOP9302 Jarnot Michal 37.00 0.00 Kč ( 373) 433097 D35B SOP7351 Procházková Martina 39.00 0.00 Kč ( 888) 8720 H60B SOP5101 Jurčák Karel 52.00 0.00 Kč ( 208) 49302 D18B SOP9551 Procházková Marie 77.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 271) 981839 D20C SRK9352 Reslová Hana 1.00 0.00 Kč ( 427) 2045240 D45B SRK6751 Kulhavá Jarmila 2.00 0.00 Kč ( 353) 9804 D21C SRK9152 Říčařová Žaneta 8.00 0.00 Kč ( 40) 9503 T4 SRK7651 Šklíbová Jana 12.00 100.00 Kč ( 553) 410355 H18C SRK9507 Kosek Jan 15.00 0.00 Kč ( 39) 9811 T4 SRK7501 Šklíba Jan 20.00 100.00 Kč ( 659) 9504 H21B SRK8902 Dusílek Adam 34.00 0.00 Kč ( 679) 8618 H21C SRK7807 Potštejnský Jan 63.00 0.00 Kč ( 406) 438611 D45A SRK6752 Kosová Michaela 80.00 0.00 Kč ( 897) 9798 H65A SRK4702 Hrobař Rudolf 81.00 0.00 Kč ( 524)238 301134 H18A SRK9402 Jiroušek Vít 160.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 905) 352330 H65B SSU4302 Ostřanský Josef 13.00 0.00 Kč ( 176) 2032188 D16C SSU9666 Machusová Karolína 14.00 0.00 Kč ( 761) 6710 H40B SSU7004 Kašpar Jaroslav 15.00 0.00 Kč ( 349) 9480 D21C SSU8151 Klíchová Jana 16.00 0.00 Kč ( 419) 224901 D45B SSU6591 Ostřanská Iveta 18.00 0.00 Kč ( 171) 425560 D16C SSU9661 Kašparová Zuzana 24.00 0.00 Kč ( 793) 2027203 H45B SSU6504 Souček Jan 27.00 0.00 Kč ( 293)43 301474 D21A SSU8951 Kuncová Eliška 110.00 0.00 Kč ( 636)2 52555 H21A SSU8243 Král Václav 141.00 0.00 Kč ( 630)8 1007536 H21A SSU8802 Poklop Martin 153.00 0.00 Kč ( 609)29 887940 H21A SSU8841 Král Vojtěch 195.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

STB TJ Stadion Nový Bor

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 496) 1396722 H16C STB9701 Wieczorek Marcin 34.00 0.00 Kč ( 214) 2028218 D18B STB9599 Haniszewska Angelika 65.00 0.00 Kč ( 211) 1396727 D18B STB9598 Durdyna Dominika 71.00 0.00 Kč ( 486) 1396721 H16B STB9601 Szeliga Bartlomiej 73.00 0.00 Kč ( 756) 504408 H40A STB6901 Pachnik Dariusz 74.00 0.00 Kč ( 242)163 1394898 D20A STB9399 Szeliga Malgorzata 159.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 382) 1007548 D40A STE7054 Skyvová Kristýna 10.00 0.00 Kč ( 701) 52526 H21C STE5809 Václavek Tomáš 19.00 0.00 Kč ( 416) 52514 D45B STE6751 Neumannová Kamila 24.00 0.00 Kč ( 605) 2035724 H20C STE9307 Skyva Petr 27.00 0.00 Kč ( 223) 426325 D18C STE9456 Neumannová Anna 31.00 0.00 Kč ( 788) 1007547 H45B STE6501 Skyva Petr 37.00 0.00 Kč ( 366) 52294 D35B STE7552 Tomanková Martina 53.00 0.00 Kč ( 596) 51123 H20B STE9202 Doležel Ondřej 55.00 0.00 Kč ( 783) 52506 H45A STE6307 Hepnar Luboš 55.00 0.00 Kč ( 41) 2032171 T4 STE0007 Bořánek Michal 56.00 100.00 Kč ( 738) 52516 H35B STE7505 Pudel Jarda 60.00 0.00 Kč ( 735) 52511 H35B STE7601 Jašek Petr 66.00 0.00 Kč ( 639) 52288 H21B STE7401 Tomanek Daniel 74.00 0.00 Kč ( 846) 52525 H55A STE5701 Václavek Jiří 81.00 0.00 Kč ( 751) 1004660 H40A STE6907 Petřivalský Marek 84.00 0.00 Kč ( 532) 2027239 H18B STE9411 Skoupý Jan 89.00 0.00 Kč ( 807) 8276 H50A STE5902 Neumann Jaroslav 89.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

STH SK Studenec

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 554) 410774 H18C STH9402 Kučera Tomáš 13.00 0.00 Kč ( 867) 9063 H55B STH5501 Junek Petr 14.00 0.00 Kč ( 74) 416278 T4 STH9356 Ducháčková Kateřina 34.00 100.00 Kč ( 595) 405965 H20B STH9203 Hladík František 57.00 0.00 Kč ( 594) 500838 H20B STH9206 Vik Martin 59.00 0.00 Kč ( 587) 49362 H20B STH9204 Charvát Jiří 73.00 0.00 Kč ( 535) 9041 H18B STH9401 Kučera Štěpán 83.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 559) 416009 H18C TAP9501 Zamazal Tomáš 3.00 0.00 Kč ( 511) 51846 H16C TAP9702 Vlášek Jakub 4.00 0.00 Kč ( 351) 416010 D21C TAP9053 Zamazalová Kateřina 12.00 0.00 Kč ( 265) 232132 D20C TAP9251 Hermannová Anna 13.00 0.00 Kč ( 174) 442851 D16C TAP9755 Šimůnková Gabriela 18.00 0.00 Kč ( 43) 361961 T2 TAP0108 Havelka Ondřej 32.00 100.00 Kč ( 336) 416004 D21C TAP9055 Jiříková Dana 42.00 0.00 Kč ( 688) 515469 H21C TAP8610 Zajíc Vítězslav 45.00 0.00 Kč ( 42) 232189 T2 TAP0051 Dědková Teodora 58.00 100.00 Kč ( 322) 888854 D21C TAP8854 Gabrovská Lucie 70.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 916) 53230 H70A TBM4231 Dufek Jan 23.00 0.00 Kč ( 663) 53282 H21B TBM8215 Liščinský Zdeněk 26.00 0.00 Kč ( 856) 53235 H55A TBM5711 Minařík Luboš 61.00 0.00 Kč ( 365) 53284 D35A TBM7659 Čechová Marcela 74.00 0.00 Kč ( 364) 232025 D35A TBM7275 Kubáňová Jana 76.00 0.00 Kč ( 357) 53276 D35A TBM7654 Štěpánková Kateřina 90.00 0.00 Kč ( 284)52 515006 D21A TBM7952 Kozáková Zdenka 128.00 0.00 Kč ( 623)15 515094 H21A TBM7835 Čech Radovan 167.00 0.00 Kč ( 608)30 515009 H21A TBM8201 Kozák Osvald 197.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 785) 51929 H45A TJH6401 Tichý Martin 51.00 0.00 Kč ( 415) 51925 D45A TJH6451 Tichá Jana 62.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 470)208 1302800 H16A TJN9601 Picek Štěpán 150.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

TJP OOB TJ Sokol Troja

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 879) 8861 H60A TJP4900 Peterka František 76.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

TKE Akademik TU Košice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 254) 2020726 D20B TKE9254 Ugrayová Kristína 17.00 0.00 Kč ( 700) 886720 H21C TKE9002 Papuga Miroslav 21.00 0.00 Kč ( 790) 307290 H45B TKE6302 Papuga František 33.00 0.00 Kč ( 408) 307274 D45A TKE6653 Šmelíková Jana 76.00 0.00 Kč ( 613)25 533306 H21A TKE8704 Krajčík Michal 187.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 384) 7862 D40A TRI6850 Argalášová Gabriela 6.00 0.00 Kč ( 509) 49315 H16C TRI9807 Lanc Vojtěch 8.00 0.00 Kč ( 266) 49312 D20C TRI9256 Jastrzembská Tereza 11.00 0.00 Kč ( 160) 53215 D16B TRI9750 Argalášová Kateřina 17.00 0.00 Kč ( 103) 53176 T2 TRI0101 Kovařík Martin 18.00 100.00 Kč ( 378) 8651 D40A TRI6950 Kovaříková Mária 18.00 0.00 Kč ( 250) 416127 D20B TRI9258 Kosová Barbora 25.00 0.00 Kč ( 374) 352350 D40A TRI6957 Tesařová Bohumila 26.00 0.00 Kč ( 155) 8653 D16B TRI9656 Sabelová Markéta 27.00 0.00 Kč ( 459) 49330 D65A TRI4650 Gavendová Anna 41.00 0.00 Kč ( 747) 7861 H35B TRI7700 Kovařík Martin 42.00 0.00 Kč ( 642) 920676 H21B TRI9103 Kantor Ondřej 68.00 0.00 Kč ( 411) 8659 D45A TRI6450 Jastrzembská Jarmila 70.00 0.00 Kč ( 210) 49371 D18B TRI9458 Kosová Štěpánka 73.00 0.00 Kč ( 582) 887630 H20B TRI9301 Argaláš Michal 83.00 0.00 Kč ( 234)171 8661 D20A TRI9353 Nožková Sára 175.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

TTR OOB Třebíč

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 450) 52253 D55B TTR5351 Orálková Libuše 33.00 0.00 Kč ( 44) 52246 T4 TTR7901 Věžník Roman 44.00 100.00 Kč ( 744) 52240 H35B TTR7701 Dvořáček Jan 48.00 0.00 Kč ( 857) 52251 H55A TTR5401 Koudelný Jiří 59.00 0.00 Kč ( 855) 303960 H55A TTR5601 Klusáček Martin 63.00 0.00 Kč ( 884) 52252 H60A TTR5201 Orálek Miroslav 66.00 0.00 Kč ( 575)264 899179 H20A TTR9301 Klusáček Jan 172.00 0.00 Kč ( 618)20 500580 H21A TTR7301 Prášil Marek 177.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 841) 8220 H50B TUR5803 Konopáč Jiří 1.00 0.00 Kč ( 356) 515086 D21C TUR8153 Gomzyk Omová Michaela 2.00 0.00 Kč ( 165) 231929 D16B TUR9756 Kohlová Monika 7.00 0.00 Kč ( 703) 887159 H21C TUR9001 Hostaš Petr 15.00 0.00 Kč ( 154) 232726 D16B TUR9851 Hudská Ludmila 29.00 0.00 Kč ( 661) 515082 H21B TUR8406 Kořínek Jindřich 30.00 0.00 Kč ( 153) 51539 D16B TUR9753 Roškotová Lucie 31.00 0.00 Kč ( 246) 515087 D20B TUR9358 Kochová Nikola 33.00 0.00 Kč ( 657) 515048 H21B TUR8501 Holas Ondřej 38.00 0.00 Kč ( 690) 1840303 H21C TUR8401 Váňa Martin 41.00 0.00 Kč ( 453) 2025351 D60A TUR5150 Omová Jana 52.00 0.00 Kč ( 326) 53816 D21C TUR7959 Sedláčková Martina 62.00 0.00 Kč ( 305) 995836 D21B TUR9151 Uhlíková Tereza 72.00 0.00 Kč ( 881) 8221 H60A TUR5102 Provazník Jiří 72.00 0.00 Kč ( 481) 995840 H16B TUR9701 Wolf Filip 83.00 0.00 Kč ( 580) 886823 H20B TUR9301 Zakouřil Vít 87.00 0.00 Kč ( 843) 51816 H55A TUR5501 Folprecht Miroslav 87.00 0.00 Kč ( 202) 410728 D18B TUR9455 Körberová Andrea 89.00 0.00 Kč ( 147)102 51537 D16A TUR9751 Linková Alena 107.00 0.00 Kč ( 286)50 876522 D21A TUR8650 Krafková Lucie 124.00 0.00 Kč ( 196)136 8213 D18A TUR9453 Brožová Aneta 125.00 0.00 Kč ( 285)51 822282 D21A TUR8354 Rufferová Iva 126.00 0.00 Kč ( 131)118 253131 D16A TUR9650 Štičková Anna 139.00 0.00 Kč ( 637)1 515047 H21A TUR8702 Vlček Martin 139.00 0.00 Kč ( 633)5 515499 H21A TUR9100 Wolf Daniel 147.00 0.00 Kč ( 523)239 888604 H18A TUR9502 Horák Patrik 162.00 0.00 Kč ( 233)172 995878 D20A TUR9353 Pavlovcová Petra 177.00 0.00 Kč ( 230)175 2020750 D20A TUR9252 Poloprutská Markéta 183.00 0.00 Kč ( 611)27 981821 H21A TUR8103 Fodor Petr 191.00 0.00 Kč ( 562)277 995849 H20A TUR9300 Chloupek Adam 198.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

TUV SOK TJ Turnov

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 902) 8323 H65A TUV4701 Pospíšil Jiří 71.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

TZL SKOB Zlín

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 182) 425531 D16C TZL9754 Chovancová Zuzana 2.00 0.00 Kč ( 510) 53354 H16C TZL9701 Podmolík Josef 6.00 0.00 Kč ( 508) 53126 H16C TZL9601 Sadílek Jan 10.00 0.00 Kč ( 925) 53321 H75A TZL3125 Valla Stanislav 26.00 0.00 Kč ( 922) 425533 H75A TZL3613 Láznička Alois 32.00 0.00 Kč ( 494) 889320 H16B TZL9703 Mikel David 57.00 0.00 Kč ( 593) 681864 H20B TZL9301 Schäfer Jan 61.00 0.00 Kč ( 212) 218977 D18B TZL9451 Koláriková Lucie 69.00 0.00 Kč ( 190)142 218978 D18A TZL9453 Jeřábková Jitka 137.00 0.00 Kč ( 526)236 886828 H18A TZL9405 Láznička Jan 156.00 0.00 Kč ( 243)162 416043 D20A TZL9252 Krejčíková Marie 157.00 0.00 Kč ( 577)262 886701 H20A TZL9308 Kašpar Michal 168.00 0.00 Kč ( 518)244 2032161 H18A TZL9502 Chovanec David 172.00 0.00 Kč ( 568)271 246864 H20A TZL9302 Kolárik Tomáš 186.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 62) 52461 T4 UOL8456 Šišková Vladimíra 26.00 100.00 Kč (ALT) ( 343) 52465 D21C UOL9151 Štrajtová Štěpánka 28.00 0.00 Kč ( 792) 52733 H45B UOL6503 Šimek Roman 29.00 0.00 Kč ( 46) 301552 T4 UOL9919 Horčička Vít 52.00 100.00 Kč ( 413) 52451 D45A UOL6451 Poklopová Ivana 66.00 0.00 Kč ( 45) 52729 T2 UOL0104 Šimek Štěpán 72.00 100.00 Kč ( 362) 52472 D35A UOL7051 Horčičková Eva 80.00 0.00 Kč ( 236)169 515413 D20A UOL9353 Horčičková Vendula 171.00 0.00 Kč ( 231)174 2011817 D20A UOL9355 Šimková Johanka 181.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

VAM OOB Vamberk

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 339) 9673 D21C VAM8951 Bednářová Michala 36.00 0.00 Kč ( 536) 51471 H18B VAM9401 Dvořáček Radek 81.00 0.00 Kč ( 404) 9681 D45A VAM6451 Klapalová Jana 84.00 0.00 Kč ( 143)106 405999 D16A VAM9653 Petrasová Zuzana 115.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 439) 682079 D50B VBM6155 Bravená Alexandra 0.00 0.00 Kč ( 874) 301201 H55B VBM5613 Potěšil Václav 0.00 0.00 Kč ( 803) 410321 H45B VBM6501 Jordanov Nikolaj 7.00 0.00 Kč ( 906) 49651 H65B VBM4410 Bauer Emil 11.00 0.00 Kč ( 380) 53222 D40A VBM7079 Hiršová Marcela 14.00 0.00 Kč ( 417) 995888 D45B VBM6655 Chroustová Petra 22.00 0.00 Kč ( 698) 553285 H21C VBM8103 Mazal Zdeněk 25.00 0.00 Kč ( 825) 53221 H50B VBM6000 Hirš Libor 33.00 0.00 Kč ( 447) 53306 D55B VBM5754 Dokoupilová Zuzana 39.00 0.00 Kč ( 653) 866998 H21B VBM8801 Bravený Adam 46.00 0.00 Kč ( 891) 53305 H60B VBM4806 Dokoupil Vladimír 46.00 0.00 Kč ( 332) 8008 D21C VBM7751 Fučíková Hana 50.00 0.00 Kč ( 47) 53679 T4 VBM8102 Rouš Pavel 53.00 100.00 Kč ( 489) 416029 H16B VBM9801 Hirš Otakar 67.00 0.00 Kč ( 444) 53238 D55A VBM5655 Potěšilová Vladimíra 80.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

VIC OB Vizovice

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 766) 425440 H40B VIC6808 Gola Miroslav 5.00 0.00 Kč ( 393) 416050 D40B VIC7055 Sadílková Lenka 17.00 0.00 Kč ( 831) 51515 H50B VIC5902 Kršák Karel 21.00 0.00 Kč ( 794) 425423 H45B VIC6403 Kůstka Marek 25.00 0.00 Kč ( 498) 8584 H16C VIC9602 Burkart David 30.00 0.00 Kč ( 749) 52293 H40A VIC6901 Sadílek Martin 88.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

VLI Slavia Liberec orienteering

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 660) 1301635 H21B VLI8801 Suslov Sergej 32.00 0.00 Kč ( 849) 8302 H55A VLI5301 Škoda Přemek 75.00 0.00 Kč ( 877) 1302773 H60A VLI5101 Přinda Oldřich 80.00 0.00 Kč ( 632)6 1302790 H21A VLI8800 Škoda Jakub 149.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 56) 331752 T4 VOV9900 Tesař Vojtěch 2.00 100.00 Kč ( 150) 232620 D16B VOV9751 Tesařová Jana 37.00 0.00 Kč ( 711) 8881 H21D VOV7900 Vlach Jiří 42.00 0.00 Kč ( 219) 515074 D18B VOV9450 Tesařová Marcela 55.00 0.00 Kč ( 647) 52641 H21B VOV8203 Kopec Tomáš 58.00 0.00 Kč ( 773) 352349 H45A VOV6702 Tesař Jiří 75.00 0.00 Kč ( 899) 52660 H65A VOV4401 Vlach Oldřich 77.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 249) 301402 D20B VPM9251 Veselá Anna 27.00 0.00 Kč ( 321) 53252 D21C VPM7995 Vodrážková Kateřina 72.00 0.00 Kč ( 718) 995796 H35A VPM7702 Vodrážka Ondřej 87.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 497) 232194 H16C VRB9606 Matuš Vojtěch 32.00 0.00 Kč ( 218) 1436949 D18B VRB9499 Haltofová Eva 57.00 0.00 Kč ( 328) 301211 D21C VRB8953 Hvorecká Eva 58.00 0.00 Kč ( 723) 51932 H35A VRB7201 Klech Richard 77.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 264) 2017672 D20C VRL9252 Doležalová Radka 15.00 0.00 Kč ( 158) 1398998 D16B VRL9652 Hančová Petra 21.00 0.00 Kč ( 251) 331285 D20B VRL9254 Jebavá Lucie 23.00 0.00 Kč ( 923) 8978 H75A VRL3601 Zemánek Bohumil 30.00 0.00 Kč ( 454) 8998 D60A VRL4851 Knoblochová Věra 50.00 0.00 Kč ( 889) 9261 H60B VRL5002 Farář Jaroslav 50.00 0.00 Kč ( 646) 9000 H21B VRL7702 Polák Vlastimil 60.00 0.00 Kč ( 878) 8999 H60A VRL4901 Knobloch Jindřich 78.00 0.00 Kč ( 528)234 1602634 H18A VRL9501 Waněk Adam 152.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

VSP USK Praha

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 49) 888639 T2 VSP0751 Baldrianová Eva 12.00 100.00 Kč ( 835) 886277 H50B VSP5801 Šváb Jan 13.00 0.00 Kč ( 760) 51750 H40B VSP7000 Bořánek Petr 17.00 0.00 Kč ( 376) 1398972 D40A VSP7151 Kilarská Marcela 22.00 0.00 Kč ( 48) 8287 T2 VSP0405 Baldrian Tomáš 40.00 100.00 Kč ( 816) 52282 H50A VSP6201 Němeček Jan 71.00 0.00 Kč ( 724) 51648 H35A VSP7301 Arnošt Kamil 75.00 0.00 Kč ( 875) 51741 H60A VSP5001 Uher Petr 84.00 0.00 Kč ( 359) 52283 D35A VSP7752 Gajdová Kristina 86.00 0.00 Kč ( 291)45 9784 D21A VSP7850 Baldrianová Barbora 114.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

XX2 BTH

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 60) 416065 T4 XX2 Benrothová Irena 24.00 100.00 Kč neregistro ( 61) 51501 T4 XX2 Benroth Miroslav 59.00 100.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

XXX Test XXX

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 397) 52524 D40B XXX7200 Vyhlídalová Ivana 9.00 0.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 50) 520540 T4 ZBM8242 Brabec Jaroslav 1.00 100.00 Kč ( 181) 53721 D16C ZBM9753 Koporová Lenka 4.00 0.00 Kč ( 258) 899159 D20B ZBM9353 Koporová Petra 9.00 0.00 Kč ( 556) 410320 H18C ZBM9503 Jordanov Alexandr 9.00 0.00 Kč ( 76) 2008513 T4 ZBM9063 Jablonovská Lenka 14.00 100.00 Kč ( 702) 995802 H21C ZBM9103 Švirák Ondřej 17.00 0.00 Kč ( 253) 49313 D20B ZBM9351 Jemelíková Denisa 19.00 0.00 Kč ( 666) 1111187 H21B ZBM8721 Zháňal Jan 20.00 0.00 Kč ( 716) 49690 H21D ZBM8511 Drábek Jan 32.00 0.00 Kč ( 340) 515151 D21C ZBM9150 Mezníková Lucie 34.00 0.00 Kč ( 693) 8871 H21C ZBM8433 Kabáth David 35.00 0.00 Kč ( 658) 995883 H21B ZBM8707 Bialožyt Michal 36.00 0.00 Kč ( 713) 888891 H21D ZBM9102 Bravený Vít 38.00 0.00 Kč ( 656) 995810 H21B ZBM8928 Zimmermann Jakub 40.00 0.00 Kč ( 686) 920654 H21C ZBM9109 Krajčovič Martin 49.00 0.00 Kč ( 743) 976000 H35B ZBM7609 Pátek Richard 50.00 0.00 Kč ( 685) 232019 H21C ZBM8740 Zelinka Jiří 51.00 0.00 Kč ( 315) 52330 D21B ZBM8658 Palátová Petra 52.00 0.00 Kč ( 684) 1985625 H21C ZBM8503 Stehlík Martin 53.00 0.00 Kč ( 741) 751114 H35B ZBM7502 Veselý Martin 54.00 0.00 Kč ( 51) 845424 T2 ZBM8454 Nováková Jana 64.00 100.00 Kč ( 643) 232343 H21B ZBM9104 Kazda Adam 66.00 0.00 Kč ( 75) 1234321 T4 ZBM8661 Jiráčková Jana 69.00 100.00 Kč ( 584) 515462 H20B ZBM9302 Brlica Pavel 79.00 0.00 Kč ( 206) 219242 D18B ZBM9456 Tesařová Markéta 81.00 0.00 Kč ( 205) 331025 D18B ZBM9457 Chroustová Lenka 83.00 0.00 Kč ( 299) 995814 D21B ZBM8951 Mádlová Věra 84.00 0.00 Kč ( 295)41 515488 D21A ZBM8989 Hlavová Jindra 106.00 0.00 Kč ( 287)49 49376 D21A ZBM8966 Kabáthová Eva 122.00 0.00 Kč ( 277)59 897391 D21A ZBM9153 Indráková Adélka 142.00 0.00 Kč ( 276)60 515450 D21A ZBM8888 Hlavová Hana 144.00 0.00 Kč ( 634)4 515478 H21A ZBM8101 Bukovac Palo 145.00 0.00 Kč ( 185)147 8939 D18A ZBM9451 Chromá Kateřina 147.00 0.00 Kč ( 626)12 500267 H21A ZBM8507 Palas Jan 161.00 0.00 Kč ( 621)17 515127 H21A ZBM8841 Chromý Adam 171.00 0.00 Kč ( 228)177 1668661 D20A ZBM9354 Hrušková Barbora 187.00 0.00 Kč ( 612)26 515163 H21A ZBM9005 Nykodým Miloš 189.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 89) 352327 T2 ZLH Kresta Čestmír 14.00 100.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

ZPV KOB Prostějov

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 385) 52582 D40A ZPV7076 Křečková Petra 4.00 0.00 Kč ( 920) 52869 H70B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 4.00 0.00 Kč ( 383) 52654 D40A ZPV6666 Pilcová Petra 8.00 0.00 Kč ( 837) 231248 H50B ZPV5706 Jaroš Vojtěch 9.00 0.00 Kč ( 52) 301599 T2 ZPV0000 Jirka Mikuláš 24.00 100.00 Kč ( 926) 232042 H75A ZPV3511 Hynek Vladimír 24.00 0.00 Kč ( 598) 8850 H20C ZPV9222 Holinka Matouš 41.00 0.00 Kč ( 892) 1400440 H60B ZPV5100 Pilc Oldřich 44.00 0.00 Kč ( 781) 307331 H45A ZPV6712 Holinka Martin 59.00 0.00 Kč ( 854) 52428 H55A ZPV5501 Jirka Jiří 65.00 0.00 Kč ( 412) 52427 D45A ZPV6553 Jirková Renata 68.00 0.00 Kč ( 53) 303938 T2 ZPV9999 Křečková Jana 70.00 100.00 Kč ( 809) 352336 H50A ZPV6213 Křeček Miroslav 85.00 0.00 Kč ( 288)48 52587 D21A ZPV6777 Holinková Hana 120.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč