Kategorie D16A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    90 m, 14 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 A 105 = 11:15:00 102 51537 Linková Alena TUR 9751 A 107 = 11:17:00 103 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 109 = 11:19:00 104 9569 Chaloupková Veronika CHC 9852 A 111 = 11:21:00 105 361960 Šiková Karolína LPM 9651 A 113 = 11:23:00 106 405999 Petrasová Zuzana VAM 9653 A 115 = 11:25:00 107 51633 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 117 = 11:27:00 108 1398981 Machačová Michaela PHK 9656 A 119 = 11:29:00 109 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 121 = 11:31:00 110 416318 Hanáková Magda KRL 9651 A 123 = 11:33:00 111 301640 Koderičová Tereza LTU 9651 A 125 = 11:35:00 112 1398990 Novotná Klára PHK 9751 A 127 = 11:37:00 113 361971 Hausenblasová Karolína KAM 9650 A 129 = 11:39:00 114 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A 131 = 11:41:00 115 682088 Kovářová Lenka LTP 9750 A 133 = 11:43:00 116 1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 135 = 11:45:00 117 232329 Čechová Tereza SJI 9852 A 137 = 11:47:00 118 253131 Štičková Anna TUR 9650 A 139 = 11:49:00

Kategorie D16B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    85 m, 12 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1602631 Grulichová Lucie JPV 9677 A 5 = 09:35:00 231929 Kohlová Monika TUR 9756 B 7 = 09:37:00 301430 Žandová Marcela SKV 9653 B 9 = 09:39:00 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 B 11 = 09:41:00 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 A 13 = 09:43:00 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 15 = 09:45:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 17 = 09:47:00 1398980 Šádková Martina PHK 9653 A 19 = 09:49:00 1398998 Hančová Petra VRL 9652 A 21 = 09:51:00 362939 Papugová Andrea LCE 9752 C 23 = 09:53:00 361920 Šiková Barbora LPM 9650 A 25 = 09:55:00 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 B 27 = 09:57:00 232726 Hudská Ludmila TUR 9851 A 29 = 09:59:00 51539 Roškotová Lucie TUR 9753 A 31 = 10:01:00 981804 Vališová Martina OSN 9696 B 33 = 10:03:00 331270 Kubínová Veronika SKV 9752 A 35 = 10:05:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 A 37 = 10:07:00 889309 Vavrysová Barbara LCE 9751 A 39 = 10:09:00

Kategorie D16C

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    85 m, 13 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515046 Kučerová Barbora LBE 9650 B 0 = 09:30:00 425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 2 = 09:32:00 53721 Koporová Lenka ZBM 9753 B 4 = 09:34:00 2035163 Lavičková Michaela KRL 9655 B 6 = 09:36:00 336785 Veljačiková Hana SCP 9750 B 8 = 09:38:00 331783 Peňázová Veronika SJH 9752 B 10 = 09:40:00 331244 Parkanová Veronika SJH 9751 A 12 = 09:42:00 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 B 14 = 09:44:00 416761 Lamanecová Radka CIN C 16 = 09:46:00 442851 Šimůnková Gabriela TAP 9755 B 18 = 09:48:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 20 = 09:50:00 438639 VoltrovááHana ROZ 9752 B 22 = 09:52:00 425560 Kašparová Zuzana SSU 9661 A 24 = 09:54:00 889306 Kunčarová Jana LCE 9651 A 26 = 09:56:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 28 = 09:58:00 246808 Slavíková Silvie PGP 9751 A 30 = 10:00:00 331328 Hojná Dominika SJH 9852 A 32 = 10:02:00

Kategorie D18A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   115 m, 15 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
131 236994 Chvalová Věra LPM 9452 A 115 = 11:25:00 132 887927 Horová Pavla LPU 9457 B 117 = 11:27:00 133 220400 Doleželová Kateřina LPU 9558 A 119 = 11:29:00 134 416509 Sokolová Ludmila ASU 9499 B 121 = 11:31:00 135 995864 Tichá Tereza SJH 9452 A 123 = 11:33:00 136 8213 Brožová Aneta TUR 9453 A 125 = 11:35:00 137 51968 Procházková Marie KAM 9554 A 127 = 11:37:00 138 236985 Kuberková Lucie LPM 9451 B 129 = 11:39:00 139 232418 Hlubučková Kristýna KAM 9551 A 131 = 11:41:00 140 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 A 133 = 11:43:00 141 920682 Benešová Jana SJH 9451 A 135 = 11:45:00 142 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 A 137 = 11:47:00 143 940318 Procházková Klára LPU 9451 A 139 = 11:49:00 144 49462 Svobodová Radka AOP 9452 B 141 = 11:51:00 145 995893 Svobodová Lenka LTU 9551 A 143 = 11:53:00 146 8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 145 = 11:55:00 147 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 147 = 11:57:00 148 553443 Novotná Markéta PHK 9451 A 149 = 11:59:00

Kategorie D18B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    95 m, 14 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515074 Tesařová Marcela VOV 9450 B 55 = 10:25:00 1436949 Haltofová Eva VRB 9499 B 57 = 10:27:00 9933 Šmejcová Anna SJC 9552 B 59 = 10:29:00 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 61 = 10:31:00 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 A 63 = 10:33:00 2028218 Haniszewska Angelika STB 9599 C 65 = 10:35:00 232217 Papugová Martina LCE 9551 C 67 = 10:37:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 69 = 10:39:00 1396727 Durdyna Dominika STB 9598 C 71 = 10:41:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 73 = 10:43:00 301253 Fukalová Martina AOV 9550 B 75 = 10:45:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 77 = 10:47:00 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 79 = 10:49:00 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A 81 = 10:51:00 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 C 83 = 10:53:00 4536 Voborníková Alena LPU 9458 A 85 = 10:55:00 2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 A 87 = 10:57:00 410728 Körberová Andrea TUR 9455 B 89 = 10:59:00

Kategorie D18C

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    90 m, 11 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
246867 Lehárová Alžběta LPU 9456 B 25 = 09:55:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B 27 = 09:57:00 443106 Habigerová Radka KSU 9559 C 29 = 09:59:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 B 31 = 10:01:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 33 = 10:03:00 8849 Vítková Lucie JPV 9474 B 35 = 10:05:00 331719 Kubičková Bára SJH 9551 A 37 = 10:07:00

Kategorie D20A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   135 m, 17 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
161 53699 Svobodná Tereza DKP 9350 A 155 = 12:05:00 162 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 R 157 = 12:07:00 163 1394898 Szeliga Malgorzata STB 9399 C 159 = 12:09:00 164 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 161 = 12:11:00 165 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 163 = 12:13:00 166 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R 165 = 12:15:00 167 995792 Petráčková Klára LPU 9261 R 167 = 12:17:00 168 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 A 169 = 12:19:00 169 515413 Horčičková Vendula UOL 9353 A 171 = 12:21:00 170 553444 Novotná Tereza PHK 9255 E 173 = 12:23:00 171 8661 Nožková Sára TRI 9353 A 175 = 12:25:00 172 995878 Pavlovcová Petra TUR 9353 A 177 = 12:27:00 173 505081 Szlendak Joanna LCE 9352 C 179 = 12:29:00 174 2011817 Šimková Johanka UOL 9355 A 181 = 12:31:00 175 2020750 Poloprutská Markéta TUR 9252 E 183 = 12:33:00 176 232225 Papugová Katarína LCE 9255 A 185 = 12:35:00 177 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 A 187 = 12:37:00 178 219279 Kulhavá Šárka LPU 9357 A 189 = 12:39:00

Kategorie D20B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   130 m, 15 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301286 Pekárková Monika RBK 9252 B 1 = 09:31:00 515474 Procházková Zuzana LBE 9251 B 3 = 09:33:00 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 5 = 09:35:00 2015806 Moučková Andrea RBK 9257 B 7 = 09:37:00 899159 Koporová Petra ZBM 9353 A 9 = 09:39:00 515447 Mrázová Pavla KAM 9350 A 11 = 09:41:00 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 A 13 = 09:43:00 9472 Myslivcová Pavla SHK 9352 A 15 = 09:45:00 2020726 Ugrayová Kristína TKE 9254 C 17 = 09:47:00 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 B 19 = 09:49:00 995795 Kolářová Renáta ASU 9351 A 21 = 09:51:00 331285 Jebavá Lucie VRL 9254 A 23 = 09:53:00 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 25 = 09:55:00 301402 Veselá Anna VPM 9251 C 27 = 09:57:00 515039 Šámalová Ludmila PGP 9252 A 29 = 09:59:00 232496 Urbanová Johana PZR 9251 A 31 = 10:01:00 515087 Kochová Nikola TUR 9358 A 33 = 10:03:00 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 A 35 = 10:05:00

Kategorie D20C

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   105 m, 15 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
981839 Reslová Hana SRK 9352 A 1 = 09:31:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 A 3 = 09:33:00 416507 Ďurčová Ivana ASU 9298 C 5 = 09:35:00 428263 Světloňová Lucie AOV 9252 A 7 = 09:37:00 515412 Křečková Lenka ASU 9271 A 9 = 09:39:00 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 11 = 09:41:00 232132 Hermannová Anna TAP 9251 C 13 = 09:43:00 2017672 Doležalová Radka VRL 9252 B 15 = 09:45:00 51161 Zayats Inna LPM 9353 C 17 = 09:47:00

Kategorie D21A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   170 m, 22 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
41 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 R 106 = 11:16:00 42 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 E 108 = 11:18:00 43 301474 Kuncová Eliška SSU 8951 C 110 = 11:20:00 44 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 112 = 11:22:00 45 9784 Baldrianová Barbora VSP 7850 R 114 = 11:24:00 46 2025334 Škodová Petra LPU 8359 R 116 = 11:26:00 47 981834 Przyczková Michaela LPU 8499 C 118 = 11:28:00 48 52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 120 = 11:30:00 49 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 122 = 11:32:00 50 876522 Krafková Lucie TUR 8650 E 124 = 11:34:00 51 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 126 = 11:36:00 52 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 R 128 = 11:38:00 53 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 E 130 = 11:40:00 54 906217 Knapová Jana LPU 9053 E 132 = 11:42:00 55 897345 Bochenková Ivana SJC 8952 E 134 = 11:44:00 56 887904 Kosová Denisa PHK 9150 E 136 = 11:46:00 57 1008173 Jedličková Zuzana SHK 8150 E 138 = 11:48:00 58 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 R 140 = 11:50:00 59 897391 Indráková Adélka ZBM 9153 E 142 = 11:52:00 60 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 E 144 = 11:54:00 61 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 146 = 11:56:00 62 500265 Brožková Radka SJC 8456 E 148 = 11:58:00 63 500266 Brožková Dana SJC 8156 E 150 = 12:00:00 64 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 152 = 12:02:00

Kategorie D21B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   155 m, 22 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 R 44 = 10:14:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 46 = 10:16:00 9236 Matrasová Kateřina CHT 8353 C 48 = 10:18:00 9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 50 = 10:20:00 52330 Palátová Petra ZBM 8658 C 52 = 10:22:00 920677 Tichovská Martina PGP 8658 C 54 = 10:24:00 410785 Valachová Martina LPU 9054 C 56 = 10:26:00 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 58 = 10:28:00 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 C 60 = 10:30:00 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 62 = 10:32:00 49815 Dlouhá Marie DKP 8756 R 64 = 10:34:00 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 66 = 10:36:00 301173 Fenclová Marta LPU 7667 R 68 = 10:38:00 515134 Lučanová Marta LPU 7957 E 70 = 10:40:00 995836 Uhlíková Tereza TUR 9151 C 72 = 10:42:00 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 C 74 = 10:44:00 8479 Folbrechtová Šárka BOR 9051 R 76 = 10:46:00 887919 Karochová Simona DKP 8853 R 78 = 10:48:00 920656 Labašová Katarína ASU 8351 R 80 = 10:50:00 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 82 = 10:52:00 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 R 84 = 10:54:00 2020733 Macinská Jana PHK 8666 R 86 = 10:56:00 500556 Mrázková Romana SJC 8351 C 88 = 10:58:00 9182 Doležalová Veronika SHK 8753 R 90 = 11:00:00

Kategorie D21C

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   120 m, 16 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515086 Gomzyk Omová Michaela TUR 8153 E 2 = 09:32:00 52675 Vlažná Lucie BOR 8753 C 4 = 09:34:00 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 6 = 09:36:00 9804 Říčařová Žaneta SRK 9152 C 8 = 09:38:00 887632 Janovská Petra PGP 7355 C 10 = 09:40:00 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 C 12 = 09:42:00 995809 Borovičková Lenka FSP 7350 C 14 = 09:44:00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 16 = 09:46:00 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 18 = 09:48:00 219251 Daňková Veronika SBK 8151 C 20 = 09:50:00 301408 Procházková Monika BSO 9150 C 22 = 09:52:00 7248 Peterová Věra DOB 8751 C 24 = 09:54:00 9339 Petrová Daniela LPU 8454 C 26 = 09:56:00 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 C 28 = 09:58:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 30 = 10:00:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 32 = 10:02:00 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 C 34 = 10:04:00 9673 Bednářová Michala VAM 8951 C 36 = 10:06:00 7247 Peterová Alena DOB 8953 C 38 = 10:08:00 9148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 40 = 10:10:00 416004 Jiříková Dana TAP 9055 C 42 = 10:12:00 995815 Rychlá Pavlína OOP 8559 C 44 = 10:14:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 46 = 10:16:00 1008144 Valešová Jana PHK 9154 R 48 = 10:18:00 8008 Fučíková Hana VBM 7751 C 50 = 10:20:00 887906 Kašková Kateřina CHA 7850 R 52 = 10:22:00 9697 Tauchmanová Ivana NPA 7852 C 54 = 10:24:00 9482 Hrobařová Lenka ASU 7751 C 56 = 10:26:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 58 = 10:28:00 886283 Neradová Alena LIT 8551 C 60 = 10:30:00 53816 Sedláčková Martina TUR 7959 C 62 = 10:32:00 51798 Plochová Dominika DKP 8651 R 64 = 10:34:00 9785 Janatová Lucie DKP 8154 C 66 = 10:36:00 887944 Svobodná Madla DKP 9154 C 68 = 10:38:00 888854 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 70 = 10:40:00 53252 Vodrážková Kateřina VPM 7995 C 72 = 10:42:00 8494 Doškářová Tereza BOR 9150 C 74 = 10:44:00

Kategorie D35A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   120 m, 16 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53284 Čechová Marcela TBM 7659 C 74 = 10:44:00 232025 Kubáňová Jana TBM 7275 C 76 = 10:46:00 889272 Švíglerová Pavla LPU 7658 C 78 = 10:48:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 80 = 10:50:00 53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 82 = 10:52:00 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 84 = 10:54:00 52283 Gajdová Kristina VSP 7752 C 86 = 10:56:00 211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 88 = 10:58:00 53276 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 90 = 11:00:00

Kategorie D35B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení    90 m, 15 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
433097 Procházková Martina SOP 7351 C 39 = 10:09:00 53291 Hájková Michaela BBM 7750 C 41 = 10:11:00 416168 Valíková Petra AOP 7351 C 43 = 10:13:00 52715 Richterová Nataša ADA 7451 C 45 = 10:15:00 301616 Bejčková Jana DKL 7150 C 47 = 10:17:00 9176 Kroniková Jana SHK 7350 C 49 = 10:19:00 5177 Pachnerová Dominika CHA 7750 C 51 = 10:21:00 52294 Tomanková Martina STE 7552 C 53 = 10:23:00

Kategorie D40A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   110 m, 16 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52453 Kostková Jana AOP 7151 C 0 = 09:30:00 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 2 = 09:32:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 4 = 09:34:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 6 = 09:36:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 8 = 09:38:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 10 = 09:40:00 438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 12 = 09:42:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 14 = 09:44:00 4146 Novotná Petra PHK 6651 C 16 = 09:46:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 18 = 09:48:00 2011857 Švadlenová Ivana CHC 7151 C 20 = 09:50:00 1398972 Kilarská Marcela VSP 7151 C 22 = 09:52:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 24 = 09:54:00 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 26 = 09:56:00

Kategorie D40B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   105 m, 17 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 1 = 09:31:00 416244 Zimmermannová Milena KRE 6851 C 3 = 09:33:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 5 = 09:35:00 224882 Kaplanová Iva LPU 6859 C 7 = 09:37:00 52524 Vyhlídalová Ivana XXX 7200 C 9 = 09:39:00 neregistro 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 11 = 09:41:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 13 = 09:43:00 232198 Pavlů Veronika PGP 6950 C 15 = 09:45:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 17 = 09:47:00 980334 Čechová Zuzana SJI 6951 C 19 = 09:49:00 416825 Šmelíková Hana RBA 6951 C 21 = 09:51:00 109 Benešová Iva SJH 7051 C 23 = 09:53:00 51969 Kamenická Lenka OSN 6955 C 25 = 09:55:00 9656 Demlová Jitka LPU 6955 C 27 = 09:57:00

Kategorie D45A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   105 m, 17 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51925 Tichá Jana TJH 6451 C 62 = 10:32:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 64 = 10:34:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 66 = 10:36:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 68 = 10:38:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 70 = 10:40:00 52145 Wurzelová Dana OSN 6654 C 72 = 10:42:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 74 = 10:44:00 307274 Šmelíková Jana TKE 6653 C 76 = 10:46:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 78 = 10:48:00 438611 Kosová Michaela SRK 6752 C 80 = 10:50:00 920695 Barcíková Renáta AOP 6753 C 82 = 10:52:00 9681 Klapalová Jana VAM 6451 C 84 = 10:54:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 86 = 10:56:00 9125 Teplá Hana SHK 6561 C 88 = 10:58:00

Kategorie D45B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   100 m, 16 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 0 = 09:30:00 2045240 Kulhavá Jarmila SRK 6751 C 2 = 09:32:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 4 = 09:34:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 6 = 09:36:00 8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 8 = 09:38:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 10 = 09:40:00 336735 Veljačíková Markéta SCP 6451 C 12 = 09:42:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 14 = 09:44:00 9310 Čermáková Renata LPU 6553 C 16 = 09:46:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 18 = 09:48:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 20 = 09:50:00 995888 Chroustová Petra VBM 6655 C 22 = 09:52:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 24 = 09:54:00

Kategorie D50A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   100 m, 16 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 39 = 10:09:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 41 = 10:11:00 232174 Bochenková Jana EKP 6150 C 43 = 10:13:00 9316 Knapová Iva LPU 6052 C 45 = 10:15:00 52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 47 = 10:17:00 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 49 = 10:19:00

Kategorie D50B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    95 m, 13 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 0 = 09:30:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 2 = 09:32:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 4 = 09:34:00 51862 Zelená Markéta PGP 5850 C 6 = 09:36:00 301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 8 = 09:38:00

Kategorie D55A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    95 m, 13 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 78 = 10:48:00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 80 = 10:50:00 51795 Mrázková Ivana DKP 5650 C 82 = 10:52:00 52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 84 = 10:54:00 53003 Vávrová Beáta ASU 5651 C 86 = 10:56:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 88 = 10:58:00

Kategorie D55B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    60 m, 12 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 33 = 10:03:00 49892 Dudová Hana DKP 5752 C 35 = 10:05:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 37 = 10:07:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 39 = 10:09:00 889300 Stackeová Anna LCE 5551 C 41 = 10:11:00

Kategorie D60A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    60 m, 12 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 48 = 10:18:00 8998 Knoblochová Věra VRL 4851 C 50 = 10:20:00 2025351 Omová Jana TUR 5150 C 52 = 10:22:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 54 = 10:24:00 8110 Neradová Alena LIT 5051 C 56 = 10:26:00

Kategorie D65A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    50 m, 11 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 41 = 10:11:00 9576 Stará Pavla BOV 4251 C 43 = 10:13:00 219220 Lohrová Jarmila SCP 4650 C 45 = 10:15:00 9247 Kubíková Květa LPU 4752 C 47 = 10:17:00

Kategorie H16A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   110 m, 14 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
200 425577 Kanta Martin LPU 9705 B 134 = 11:44:00 201 53163 Mašata Matěj PHK 9601 A 136 = 11:46:00 202 981818 Růžička Adam PHK 9704 A 138 = 11:48:00 203 9998 Štál Jan SJC 9601 A 140 = 11:50:00 204 897357 Semerád Antonín DKP 9801 A 142 = 11:52:00 205 232322 Čech Jan SJI 9601 A 144 = 11:54:00 206 406938 Šmelík Martin ASU 9644 C 146 = 11:56:00 207 2035705 Horáček Petr PHK 9602 A 148 = 11:58:00 208 1302800 Picek Štěpán TJN 9601 A 150 = 12:00:00 209 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 152 = 12:02:00 210 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 154 = 12:04:00 211 336769 Vacek Vojtěch SJI 9602 B 156 = 12:06:00 212 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 158 = 12:08:00 213 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 A 160 = 12:10:00 214 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 162 = 12:12:00 215 7768 Boskovský Vojtěch DOK 9601 B 164 = 12:14:00 216 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 166 = 12:16:00 217 436960 Fürst Matouš LLI 9603 A 168 = 12:18:00 218 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A 170 = 12:20:00

Kategorie H16B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    95 m, 14 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 55 = 10:25:00 889320 Mikel David TZL 9703 B 57 = 10:27:00 887156 Kaplan Martin LPU 9609 A 59 = 10:29:00 1007539 Kočí Josef KON 9824 A 61 = 10:31:00 331087 Brázdil Petr ODV 9700 B 63 = 10:33:00 53012 Čermák Adam PGP 9701 A 65 = 10:35:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 A 67 = 10:37:00 301505 Frank Jiří MAS 9600 B 69 = 10:39:00 1625050 Glonek Jakub AOV 9602 B 71 = 10:41:00 1396721 Szeliga Bartlomiej STB 9601 C 73 = 10:43:00 232250 Bořil Jan OSN 9700 A 75 = 10:45:00 331705 Semrád Ladislav CHC 9701 B 77 = 10:47:00 52624 Ježek Ondřej SLA 9701 A 79 = 10:49:00 889311 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 81 = 10:51:00 995840 Wolf Filip TUR 9701 A 83 = 10:53:00 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 A 85 = 10:55:00 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 87 = 10:57:00

Kategorie H16C

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    80 m, 13 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2008506 Klabouch Martin LPU 9615 C 0 = 09:30:00 887614 Růta Vojtěch KTA 9701 B 2 = 09:32:00 51846 Vlášek Jakub TAP 9702 B 4 = 09:34:00 53354 Podmolík Josef TZL 9701 B 6 = 09:36:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 B 8 = 09:38:00 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B 10 = 09:40:00 426320 Jurica Jan LPU 9611 B 12 = 09:42:00 331554 Kadlec Michal BBM 9602 C 14 = 09:44:00 53537 Buk Michal ROU 9601 B 16 = 09:46:00 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 A 18 = 09:48:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 20 = 09:50:00 2045216 Dvorský Petr SKM 9601 A 22 = 09:52:00 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 24 = 09:54:00 4239 Zlámal David SJC 9603 A 26 = 09:56:00 253124 Frýba Dominik SJI 9702 A 28 = 09:58:00 8584 Burkart David VIC 9602 B 30 = 10:00:00 232194 Matuš Vojtěch VRB 9606 B 32 = 10:02:00 1396722 Wieczorek Marcin STB 9701 C 34 = 10:04:00

Kategorie H18A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   140 m, 18 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
231 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 146 = 11:56:00 232 2012280 Hraboš Matej RBA 9501 C 148 = 11:58:00 233 981801 Valášek Jan KAM 9400 A 150 = 12:00:00 234 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A 152 = 12:02:00 235 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 A 154 = 12:04:00 236 886828 Láznička Jan TZL 9405 A 156 = 12:06:00 237 920700 Minář Marek ASU 9444 A 158 = 12:08:00 238 301134 Jiroušek Vít SRK 9402 B 160 = 12:10:00 239 888604 Horák Patrik TUR 9502 A 162 = 12:12:00 240 886607 Šňupárek Václav DKP 9500 A 164 = 12:14:00 241 887936 Pavlovec Jan BOR 9503 A 166 = 12:16:00 242 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 168 = 12:18:00 243 886264 Horvát Petr ASU 9447 A 170 = 12:20:00 244 2032161 Chovanec David TZL 9502 A 172 = 12:22:00 245 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 174 = 12:24:00 246 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 176 = 12:26:00 247 301383 Kamenický Ondřej PHK 9401 B 178 = 12:28:00 248 515487 Grundmann Jan LPU 9410 A 180 = 12:30:00

Kategorie H18B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení   130 m, 17 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8851 Holinka Lukáš PTE 9421 C 55 = 10:25:00 207824 Zelinka Jan LPU 9405 B 57 = 10:27:00 887928 Deml Tomáš LPU 9502 A 59 = 10:29:00 51475 Šlajs Daniel KRL 9403 B 61 = 10:31:00 887619 Basler Ondřej DKP 9400 B 63 = 10:33:00 9983 Šmejc Jakub SJC 9401 B 65 = 10:35:00 224905 Šincl Jiří ASU 9446 B 67 = 10:37:00 995812 Veselý Jakub LBE 9500 B 69 = 10:39:00 2025344 Křivda Martin CHC 9501 A 71 = 10:41:00 330693 Málek Jan PZR 9505 A 73 = 10:43:00 416570 Mižúr Šimon FBA 9401 C 75 = 10:45:00 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 B 77 = 10:47:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 79 = 10:49:00 51471 Dvořáček Radek VAM 9401 A 81 = 10:51:00 9041 Kučera Štěpán STH 9401 B 83 = 10:53:00 886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 B 85 = 10:55:00 980371 Záděra Pavel BBM 9500 A 87 = 10:57:00 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 89 = 10:59:00

Kategorie H18C

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    95 m, 16 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 1 = 09:31:00 416009 Zamazal Tomáš TAP 9501 C 3 = 09:33:00 330671 Nejman Stanislav CHA 9500 B 5 = 09:35:00 331157 Uhlíř Marek LBE 9400 B 7 = 09:37:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 9 = 09:39:00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 A 11 = 09:41:00 410774 Kučera Tomáš STH 9402 B 13 = 09:43:00 410355 Kosek Jan SRK 9507 B 15 = 09:45:00 236997 Knepr Lukáš BSO 9401 B 17 = 09:47:00 682090 Koumar František SJI 9501 B 19 = 09:49:00 9560 Sháněl Jan CHC 9402 B 21 = 09:51:00

Kategorie H20A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   120 m, 21 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
261 331549 Záveský Filip LPU 9306 A 166 = 12:16:00 262 886701 Kašpar Michal TZL 9308 A 168 = 12:18:00 263 301101 Rusý Tomáš KAM 9301 A 170 = 12:20:00 264 899179 Klusáček Jan TTR 9301 A 172 = 12:22:00 265 896968 Valenta Jiří LCE 9201 R 174 = 12:24:00 266 2032136 Šákr Vít BOR 9301 A 176 = 12:26:00 267 887626 Kolovský František LPM 9202 A 178 = 12:28:00 268 887166 Hadač Filip AOP 9301 A 180 = 12:30:00 269 886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R 182 = 12:32:00 270 920652 Barcík Robert AOP 9203 R 184 = 12:34:00 271 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A 186 = 12:36:00 272 553457 Vavrys Johan LCE 9302 A 188 = 12:38:00 273 1080493 Čermák Jan LPU 9301 A 190 = 12:40:00 274 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 192 = 12:42:00 275 515402 Petržela Jan PHK 9200 A 194 = 12:44:00 276 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 A 196 = 12:46:00 277 995849 Chloupek Adam TUR 9300 A 198 = 12:48:00 278 886716 Hubáček Michal LCE 9301 E 200 = 12:50:00

Kategorie H20B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   120 m, 19 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51123 Doležel Ondřej STE 9202 E 55 = 10:25:00 405965 Hladík František STH 9203 A 57 = 10:27:00 500838 Vik Martin STH 9206 B 59 = 10:29:00 681864 Schäfer Jan TZL 9301 B 61 = 10:31:00 1602625 Buk Jindřich ROU 9303 A 63 = 10:33:00 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 65 = 10:35:00 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 67 = 10:37:00 232647 Maňák Matěj PHK 9302 A 69 = 10:39:00 410796 Kos Oldřich LPU 9302 A 71 = 10:41:00 49362 Charvát Jiří STH 9204 B 73 = 10:43:00 49603 Smitka Jan SHK 9204 A 75 = 10:45:00 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 A 77 = 10:47:00 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 79 = 10:49:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 81 = 10:51:00 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 83 = 10:53:00 889295 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 85 = 10:55:00 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 A 87 = 10:57:00 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 A 89 = 10:59:00

Kategorie H20C

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   115 m, 17 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2035724 Skyva Petr STE 9307 B 27 = 09:57:00 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 B 29 = 09:59:00 9575 Hanuš Pavel CHC 9302 B 31 = 10:01:00 1993526 Průcha Pavel BOR 9304 B 33 = 10:03:00 428720 Zimmermann Martin KRE 9301 B 35 = 10:05:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 37 = 10:07:00 53550 Klaška Pavel DKP 9301 B 39 = 10:09:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 41 = 10:11:00 307057 Lomič Šimon BOR 9303 B 43 = 10:13:00

Kategorie H21A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   240 m, 27 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 515047 Vlček Martin TUR 8702 C 139 = 11:49:00 2 52555 Král Václav SSU 8243 R 141 = 11:51:00 3 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 143 = 11:53:00 4 515478 Bukovac Palo ZBM 8101 E 145 = 11:55:00 5 515499 Wolf Daniel TUR 9100 E 147 = 11:57:00 6 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R 149 = 11:59:00 7 1008172 Hepner David SHK 7601 R 151 = 12:01:00 8 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 153 = 12:03:00 9 500288 Štěrba Zbyněk LPU 8304 R 155 = 12:05:00 10 888608 Janata Martin DKP 8306 E 157 = 12:07:00 11 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 159 = 12:09:00 12 500267 Palas Jan ZBM 8507 E 161 = 12:11:00 13 515166 Nožka Radek LPU 9005 E 163 = 12:13:00 14 995852 Hanslian David LCE 7835 C 165 = 12:15:00 15 515094 Čech Radovan TBM 7835 C 167 = 12:17:00 16 515162 Procházka David LPU 9113 R 169 = 12:19:00 17 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 171 = 12:21:00 18 515113 Procházka Pavel PGP 9002 E 173 = 12:23:00 19 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 175 = 12:25:00 20 500580 Prášil Marek TTR 7301 R 177 = 12:27:00 21 920699 Zbranek Roman ASU 8808 E 179 = 12:29:00 22 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 181 = 12:31:00 23 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 183 = 12:33:00 24 500878 Jedlička Michal SHK 7309 E 185 = 12:35:00 25 533306 Krajčík Michal TKE 8704 C 187 = 12:37:00 26 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 189 = 12:39:00 27 981821 Fodor Petr TUR 8103 E 191 = 12:41:00 28 771771 Mrázek Jan SCP 8102 E 193 = 12:43:00 29 887940 Král Vojtěch SSU 8841 R 195 = 12:45:00 30 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 197 = 12:47:00 31 515176 Kodeda Štěpán SJC 8818 E 199 = 12:49:00 32 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 201 = 12:51:00

Kategorie H21B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   220 m, 25 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 14 = 09:44:00 995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 R 16 = 09:46:00 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 18 = 09:48:00 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 20 = 09:50:00 887924 Novák Daniel BOR 8702 C 22 = 09:52:00 981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C 24 = 09:54:00 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 C 26 = 09:56:00 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 28 = 09:58:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 30 = 10:00:00 1301635 Suslov Sergej VLI 8801 R 32 = 10:02:00 9504 Dusílek Adam SRK 8902 C 34 = 10:04:00 995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 R 36 = 10:06:00 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 38 = 10:08:00 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 40 = 10:10:00 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 42 = 10:12:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 44 = 10:14:00 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 46 = 10:16:00 995831 Jirásek Michal SHK 8901 R 48 = 10:18:00 515142 Klapal Jan LPU 9006 C 50 = 10:20:00 889288 Cahel Marek LCE 8803 R 52 = 10:22:00 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 C 54 = 10:24:00 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 56 = 10:26:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 58 = 10:28:00 9000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 60 = 10:30:00 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 62 = 10:32:00 7872 Rambousek Karel BSO 7907 C 64 = 10:34:00 232343 Kazda Adam ZBM 9104 C 66 = 10:36:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 68 = 10:38:00 886824 Rychlý Pavel OOP 8505 C 70 = 10:40:00 515420 Losman Petr PHK 7901 E 72 = 10:42:00 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 74 = 10:44:00 2045232 Ondráček Radim EKP 7414 C 76 = 10:46:00

Kategorie H21C

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   205 m, 21 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52135 Bořil Petr LPU 9119 R 3 = 09:33:00 886272 Fiala Petr LPU 8701 C 5 = 09:35:00 515114 Procházka Tomáš SCP 8200 C 7 = 09:37:00 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 9 = 09:39:00 981808 Fátor Jan DOB 7907 C 11 = 09:41:00 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 13 = 09:43:00 887159 Hostaš Petr TUR 9001 C 15 = 09:45:00 995802 Švirák Ondřej ZBM 9103 R 17 = 09:47:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 19 = 09:49:00 886720 Papuga Miroslav TKE 9002 C 21 = 09:51:00 8188 Kadavý Petr CHA 7800 C 23 = 09:53:00 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 25 = 09:55:00 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 27 = 09:57:00 920696 Janda Martin DOB 8002 C 29 = 09:59:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 31 = 10:01:00 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 33 = 10:03:00 8871 Kabáth David ZBM 8433 C 35 = 10:05:00 51733 Kozák Petr KAM 6501 C 37 = 10:07:00 995884 Justa Pavel PHK 8701 C 39 = 10:09:00 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 41 = 10:11:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 43 = 10:13:00 515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 45 = 10:15:00 981815 Procházka Tomáš LPU 9110 C 47 = 10:17:00 920654 Krajčovič Martin ZBM 9109 C 49 = 10:19:00 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C 51 = 10:21:00 1985625 Stehlík Martin ZBM 8503 C 53 = 10:23:00 886265 Procházka Jan PGP 8206 C 55 = 10:25:00 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 57 = 10:27:00 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 59 = 10:29:00 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 61 = 10:31:00 8618 Potštejnský Jan SRK 7807 C 63 = 10:33:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 65 = 10:35:00 51590 Kolín Jan JIL 7701 C 67 = 10:37:00 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 69 = 10:39:00 995838 Matějů Luboš PGP 7601 R 71 = 10:41:00 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 73 = 10:43:00 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 75 = 10:45:00 9410 Novotný Tomáš PHK 8101 C 77 = 10:47:00 920666 Navrátil Tomáš ASU 8817 C 79 = 10:49:00 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R 81 = 10:51:00

Kategorie H21D

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   145 m, 19 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995848 Suchý Petr LPM 7820 C 30 = 10:00:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 32 = 10:02:00 523000 Pašek František KAM 7600 C 34 = 10:04:00 301284 Šesták Jakub RBK 9001 C 36 = 10:06:00 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 38 = 10:08:00 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 40 = 10:10:00 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 42 = 10:12:00 2027924 Pelc Václav CST 6702 C 44 = 10:14:00

Kategorie H35A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   120 m, 19 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51566 Šístek Daniel SCP 7507 C 59 = 10:29:00 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 61 = 10:31:00 51773 Boudný Jan SCP 7417 C 63 = 10:33:00 416140 Khel Richard SCP 7500 C 65 = 10:35:00 2032170 Samek Petr PHK 7302 C 67 = 10:37:00 51637 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 69 = 10:39:00 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 71 = 10:41:00 9526 Vítek Tomáš PHK 7702 C 73 = 10:43:00 51648 Arnošt Kamil VSP 7301 C 75 = 10:45:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 77 = 10:47:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 79 = 10:49:00 515170 Lučan Vladimír LPU 7710 R 81 = 10:51:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 83 = 10:53:00 9321 Jirásek Aleš LPU 7601 C 85 = 10:55:00 995796 Vodrážka Ondřej VPM 7702 C 87 = 10:57:00

Kategorie H35B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   110 m, 18 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7861 Kovařík Martin TRI 7700 C 42 = 10:12:00 426382 Pohořalý Jiří OTK 7500 C 44 = 10:14:00 neregistro 811213 Daněk Roman SBK 7541 C 46 = 10:16:00 52240 Dvořáček Jan TTR 7701 C 48 = 10:18:00 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 50 = 10:20:00 53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 52 = 10:22:00 751114 Veselý Martin ZBM 7502 C 54 = 10:24:00 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 56 = 10:26:00 515175 Aleš David ASU 7517 C 58 = 10:28:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 60 = 10:30:00 52683 Škoda František LCE 7439 C 62 = 10:32:00 896967 Tomeš Petr SJC 7531 C 64 = 10:34:00 52511 Jašek Petr STE 7601 C 66 = 10:36:00 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 68 = 10:38:00 9324 Držka Štěpán LPU 7604 C 70 = 10:40:00

Kategorie H40A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   145 m, 17 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 70 = 10:40:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 72 = 10:42:00 504408 Pachnik Dariusz STB 6901 C 74 = 10:44:00 2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 76 = 10:46:00 9579 Zrník Tomáš OSN 7118 C 78 = 10:48:00 9230 Fencl Petr LPU 6901 C 80 = 10:50:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 82 = 10:52:00 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 84 = 10:54:00 681888 Venhoda Milan SJI 7104 C 86 = 10:56:00 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 88 = 10:58:00 980374 Valík Luděk AOP 7101 C 90 = 11:00:00

Kategorie H40B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   140 m, 17 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 1 = 09:31:00 2045247 Holec Honza MOV 6701 C 3 = 09:33:00 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 5 = 09:35:00 515448 Illner Jakub DKP 6601 C 7 = 09:37:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 9 = 09:39:00 436969 Šuráň René LCE 7034 C 11 = 09:41:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 13 = 09:43:00 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 15 = 09:45:00 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 17 = 09:47:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 19 = 09:49:00

Kategorie H45A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   130 m, 17 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
889303 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 47 = 10:17:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 49 = 10:19:00 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 51 = 10:21:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 53 = 10:23:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 55 = 10:25:00 920687 Kolář Rudolf ASU 6301 C 57 = 10:27:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 59 = 10:29:00 224914 Kamenický Jan PHK 6601 C 61 = 10:31:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 63 = 10:33:00 51418 Zimmermann Pavel KRE 6401 C 65 = 10:35:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 67 = 10:37:00 8512 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 69 = 10:39:00 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 71 = 10:41:00 9424 Novotný Milan PHK 6502 C 73 = 10:43:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 75 = 10:45:00 889290 Vavrys Petr LCE 6413 C 77 = 10:47:00 887157 Hadač Miroslav AOP 6501 C 79 = 10:49:00 9967 Zikmund Zdeněk NPA 6705 C 81 = 10:51:00 920690 Barcík Peter AOP 6601 C 83 = 10:53:00

Kategorie H45B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   105 m, 16 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49818 Betlach Miroslav DKP 6300 C 1 = 09:31:00 8490 Doškář Boris BOR 6400 C 3 = 09:33:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 5 = 09:35:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 7 = 09:37:00 9866 Procházka Radek LPU 6504 C 9 = 09:39:00 53455 Petráček Aleš SJI 6301 C 11 = 09:41:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 13 = 09:43:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 15 = 09:45:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 17 = 09:47:00 9123 Teplý Jiří SHK 6401 C 19 = 09:49:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 21 = 09:51:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 23 = 09:53:00 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 25 = 09:55:00 2027203 Souček Jan SSU 6504 C 27 = 09:57:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 29 = 09:59:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 31 = 10:01:00 307290 Papuga František TKE 6302 C 33 = 10:03:00 9270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 35 = 10:05:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 37 = 10:07:00

Kategorie H50A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   105 m, 16 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51153 Šilhavý Miroslav LPM 5800 C 55 = 10:25:00 682080 Kovář Karel LTP 6102 C 57 = 10:27:00 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 59 = 10:29:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 61 = 10:31:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 63 = 10:33:00 4644 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 65 = 10:35:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 67 = 10:37:00 50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 69 = 10:39:00 52282 Němeček Jan VSP 6201 C 71 = 10:41:00 336720 Veljačik Pavel SCP 6200 C 73 = 10:43:00 51673 Hrabánek David PGP 6003 C 75 = 10:45:00 889285 Peths Pavel ABR 5801 C 77 = 10:47:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 79 = 10:49:00 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 81 = 10:51:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 83 = 10:53:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 85 = 10:55:00 7880 Milota Josef MLA 5801 C 87 = 10:57:00 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 89 = 10:59:00

Kategorie H50B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   115 m, 16 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 1 = 09:31:00 52531 Albert František OOL 5804 C 3 = 09:33:00 49871 Svobodný Petr DKP 5800 C 5 = 09:35:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 7 = 09:37:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 9 = 09:39:00 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 11 = 09:41:00 886277 Šváb Jan VSP 5801 C 13 = 09:43:00 6607 Bořil Petr OSN 6207 C 15 = 09:45:00 253121 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 17 = 09:47:00 330683 Dvorský Ilja SKM 6103 C 19 = 09:49:00 51515 Kršák Karel VIC 5902 C 21 = 09:51:00 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 23 = 09:53:00 52115 Hošek Ladislav SCP 6001 C 25 = 09:55:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 27 = 09:57:00 52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C 29 = 09:59:00 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 31 = 10:01:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 33 = 10:03:00

Kategorie H55A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   110 m, 17 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51581 Bochenek Milan EKP 5601 C 57 = 10:27:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 59 = 10:29:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 61 = 10:31:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 63 = 10:33:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 65 = 10:35:00 2026161 Pilař Karel MAS 5501 C 67 = 10:37:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 69 = 10:39:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 71 = 10:41:00 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 73 = 10:43:00 8302 Škoda Přemek VLI 5301 C 75 = 10:45:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 77 = 10:47:00 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 79 = 10:49:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 81 = 10:51:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 83 = 10:53:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 85 = 10:55:00 51816 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 87 = 10:57:00 2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 89 = 10:59:00

Kategorie H55B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    80 m, 13 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 0 = 09:30:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 2 = 09:32:00 301272 Gawel Jiří BBM 5700 C 4 = 09:34:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 6 = 09:36:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 8 = 09:38:00 9201 Klimpl Petr LPU 5401 C 10 = 09:40:00 53804 Štěpáník Otakar OTK 5707 C 12 = 09:42:00 9063 Junek Petr STH 5501 C 14 = 09:44:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 16 = 09:46:00 52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 18 = 09:48:00 8643 Dlouhý Jiří DKP 5700 C 20 = 09:50:00 9301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 22 = 09:52:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 24 = 09:54:00 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 26 = 09:56:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 28 = 09:58:00 9234 Juračka Vojtěch LPU 5404 C 30 = 10:00:00

Kategorie H60A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    80 m, 13 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 64 = 10:34:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 66 = 10:36:00 9257 Třasák Milan LPU 5206 C 68 = 10:38:00 9328 Knap Jan LPU 5101 C 70 = 10:40:00 8221 Provazník Jiří TUR 5102 C 72 = 10:42:00 9260 Farář Václav LPU 5201 C 74 = 10:44:00 8861 Peterka František TJP 4900 C 76 = 10:46:00 8999 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 78 = 10:48:00 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 80 = 10:50:00 336118 Hickethier Manfred GE1 5200 C 82 = 10:52:00 51741 Uher Petr VSP 5001 C 84 = 10:54:00

Kategorie H60B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    60 m, 11 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52623 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 38 = 10:08:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 40 = 10:10:00 411760 Hamáček Bohuslav LBE 5000 C 42 = 10:12:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 44 = 10:14:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 46 = 10:16:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 48 = 10:18:00 9261 Farář Jaroslav VRL 5002 C 50 = 10:20:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 52 = 10:22:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 54 = 10:24:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 56 = 10:26:00

Kategorie H65A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    65 m, 12 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7890 Jirásek Jaroslav SCH 4701 C 69 = 10:39:00 8323 Pospíšil Jiří TUV 4701 C 71 = 10:41:00 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 73 = 10:43:00 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 75 = 10:45:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 77 = 10:47:00 51562 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 79 = 10:49:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 81 = 10:51:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 83 = 10:53:00

Kategorie H65B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    55 m, 10 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53861 Bradáč Jaroslav LCE 4412 C 1 = 09:31:00 53805 Pohořalý Jiří OTK 3807 C 3 = 09:33:00 443066 Rakovec Miloš SCP 4500 C 5 = 09:35:00 8805 Nosál Stanislav LBE 4600 C 7 = 09:37:00 49847 Pospíšil Jiří PZR 4321 C 9 = 09:39:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 11 = 09:41:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 13 = 09:43:00 7882 Fišák Jan MLA 4401 C 15 = 09:45:00

Kategorie H70A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    55 m, 10 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53230 Dufek Jan TBM 4231 C 23 = 09:53:00 51700 Attl Vladimír PGP 3800 C 25 = 09:55:00 51611 Sklenář Jan MLA 4201 C 27 = 09:57:00 51215 Novotný František PUL 4200 C 29 = 09:59:00 888630 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 31 = 10:01:00

Kategorie H70B

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    55 m, 11 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51763 Ďurčat Jozef DKP 3800 C 2 = 09:32:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 4 = 09:34:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 6 = 09:36:00 4131 Beránek Miroslav BOR 3900 C 8 = 09:38:00 301345 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 10 = 09:40:00

Kategorie H75A

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    55 m, 11 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 24 = 09:54:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 26 = 09:56:00 53886 Novotný Jindra EZL 3704 C 28 = 09:58:00 8978 Zemánek Bohumil VRL 3601 C 30 = 10:00:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 32 = 10:02:00

Kategorie T2

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    90 m, 12 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438638 Voltrová Alena ROZ 9951 B 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 2 = 09:32:00 619094 Kavan Luboš SKM 6301 C 4 = 09:34:00 ......................... VAK C 6 = 09:36:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 8 = 09:38:00 438047 Odehnalová Klára ABM 9956 B 10 = 09:40:00 888639 Baldrianová Eva VSP 0751 C 12 = 09:42:00 352327 Kresta Čestmír ZLH C 14 = 09:44:00 neregistro 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 16 = 09:46:00 53176 Kovařík Martin TRI 0101 C 18 = 09:48:00 410731 Vlach Timik SBR 0501 C 20 = 09:50:00 8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 22 = 09:52:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 24 = 09:54:00 352315 Richter Rudolf ADA 5113 C 26 = 09:56:00 49542 Urbancová Marcela EZL 4656 C 28 = 09:58:00 8838 Zatloukal Patrik PTE C 30 = 10:00:00 neregistro 361961 Havelka Ondřej TAP 0108 C 32 = 10:02:00 53454 Urbanec Hugo EZL 9915 B 34 = 10:04:00 2032126 Fürstová Katka LLI 6950 C 36 = 10:06:00 416264 Novotná Vendula PHK C 38 = 10:08:00 neregistro 8287 Baldrian Tomáš VSP 0405 C 40 = 10:10:00 51636 Janovský Tomáš PGP 0101 B 42 = 10:12:00 ......................... VAK C 44 = 10:14:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C 46 = 10:16:00 9877 Kožina Štěpán PGP 0300 C 48 = 10:18:00 ......................... VAK C 50 = 10:20:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 C 52 = 10:22:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 B 54 = 10:24:00 ......................... VAK C 56 = 10:26:00 232189 Dědková Teodora TAP 0051 B 58 = 10:28:00 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 60 = 10:30:00 ......................... VAK C 62 = 10:32:00 845424 Nováková Jana ZBM 8454 C 64 = 10:34:00 897364 Peterová Jana DOB 0051 B 66 = 10:36:00 ......................... VAK C 68 = 10:38:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 70 = 10:40:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 C 72 = 10:42:00 ......................... VAK C 74 = 10:44:00 ......................... VAK C 76 = 10:46:00 ......................... VAK C 78 = 10:48:00 2011852 Švadlena Michal CHC 0101 C 80 = 10:50:00 ......................... VAK C 82 = 10:52:00 ......................... VAK C 84 = 10:54:00 ......................... VAK C 86 = 10:56:00 ......................... VAK C 88 = 10:58:00

Kategorie T4

10.06.2012 M ČR na krátké trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   115 m, 18 kontrol           tištěno 09.06.2012   22:40

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:30:00 520540 Brabec Jaroslav ZBM 8242 C 1 = 09:31:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 B 2 = 09:32:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 3 = 09:33:00 330612 Dressler Jan SBK 7911 C 4 = 09:34:00 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 5 = 09:35:00 ......................... VAK C 6 = 09:36:00 2021855 Černík Milan KVS 6501 C 7 = 09:37:00 ? .......... ALT C 8 = 09:38:00 neregistro 426339 Rohlík Petr KVS 6402 C 9 = 09:39:00 ......................... VAK C 10 = 09:40:00 ? . ALT C 11 = 09:41:00 neregistro 9503 Šklíbová Jana SRK 7651 C 12 = 09:42:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 13 = 09:43:00 2008513 Jablonovská Lenka ZBM 9063 C 14 = 09:44:00 53672 Rohlík Jan KVS 9801 B 15 = 09:45:00 ......................... VAK C 16 = 09:46:00 ? .. ALT C 17 = 09:47:00 neregistro 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 18 = 09:48:00 ......................... VAK C 19 = 09:49:00 9811 Šklíba Jan SRK 7501 C 20 = 09:50:00 ......................... VAK C 21 = 09:51:00 7202 Staňková Lucie DOB 8756 C 22 = 09:52:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 23 = 09:53:00 416065 Benrothová Irena XX2 C 24 = 09:54:00 neregistro 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 25 = 09:55:00 52461 Šišková Vladimíra UOL 8456 C 26 = 09:56:00 301273 Jirků Roman SJI 8309 C 27 = 09:57:00 416316 Jarošová Klára DCE 7950 C 28 = 09:58:00 886270 Urbanec Vít EZL 7010 C 29 = 09:59:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 C 30 = 10:00:00 2032168 Silný Ondřej PHK 7906 C 31 = 10:01:00 ? ........ ALT C 32 = 10:02:00 neregistro 410734 Hoidekrová Lucie LLI 9552 B 33 = 10:03:00 416278 Ducháčková Kateřina STH 9356 C 34 = 10:04:00 ? ......... ALT C 35 = 10:05:00 neregistro 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C 36 = 10:06:00 ? ... ALT C 37 = 10:07:00 neregistro 52707 Vlažný Jan LCE 8901 C 38 = 10:08:00 ? ....... ALT C 39 = 10:09:00 neregistro 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 40 = 10:10:00 ? .... ALT C 41 = 10:11:00 neregistro ......................... VAK C 42 = 10:12:00 ? ...... ALT C 43 = 10:13:00 neregistro 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 44 = 10:14:00 2023848 Kubicka Zuzanna LCE 9353 C 45 = 10:15:00 ......................... VAK C 46 = 10:16:00 433082 Müller Libor OTK 7201 C 47 = 10:17:00 2045231 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 48 = 10:18:00 ......................... VAK C 49 = 10:19:00 301369 Wagner Libor DKP 8511 C 50 = 10:20:00 331503 Buk Petr ROU 0001 B 51 = 10:21:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 B 52 = 10:22:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 53 = 10:23:00 ......................... VAK C 54 = 10:24:00 53323 Zentrich David OTK 7101 C 55 = 10:25:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 56 = 10:26:00 ......................... VAK C 57 = 10:27:00 1155115 Malý Aleš JIL 8702 C 58 = 10:28:00 51501 Benroth Miroslav XX2 C 59 = 10:29:00 neregistro 52684 Savelieva Natalia LCE 7853 C 60 = 10:30:00 ......................... VAK C 61 = 10:31:00 ? ..... ALT C 62 = 10:32:00 neregistro 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 63 = 10:33:00 331208 Buková Jana ROU 7150 C 64 = 10:34:00 ......................... VAK C 65 = 10:35:00 416025 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 66 = 10:36:00 232914 Kovářová Alena LTP 6151 C 67 = 10:37:00 8582 Thiemel Jiří ASU 8948 C 68 = 10:38:00 1234321 Jiráčková Jana ZBM 8661 C 69 = 10:39:00 ......................... VAK C 70 = 10:40:00 232323 Pietraszek Martin OOP 8100 C 71 = 10:41:00 207870 Mašata Metoděj PHK 9905 B 72 = 10:42:00 207852 Jána Michal DKP 8400 C 73 = 10:43:00 ......................... VAK C 74 = 10:44:00 436418 Svobodová Jana SHK 8250 C 75 = 10:45:00 ......................... VAK C 76 = 10:46:00 ......................... VAK C 77 = 10:47:00 ......................... VAK C 78 = 10:48:00 9138 Svoboda Lukáš SHK 7905 C 79 = 10:49:00 ......................... VAK C 80 = 10:50:00 ......................... VAK C 81 = 10:51:00 ......................... VAK C 82 = 10:52:00 ......................... VAK C 83 = 10:53:00 ......................... VAK C 84 = 10:54:00